Kancelaria Prawno-Podatkowa Maciej Mazański Doradca Podatkowy i Radca Prawny
Strona WWW: https://maciejmazanski.pl
Adres Marszałkowska 68
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00-545
Nazwa Firmy: Kancelaria Prawno-Podatkowa Maciej Mazański Doradca Podatkowy i Radca Prawny
Telefon 606 832 132


Opis


Radca prawny jest specjalistą wykonującym zawód zaufania publicznego i kierującym ofertę zarówno do osób fizycznych, jak i przedsiębiorców czy przedstawicieli organów państwowych. Udziela konsultacji w siedzibie kancelarii lub za pośrednictwem sieci, opracowuje projekty aktów i sporządza opinie. Na życzenie klientów tworzy także wzory umów i analizuje zapisy. Reprezentuje ich w urzędach lub przed sądami różnych instancji, dzięki czemu osobiste stawiennictwo na rozprawach nie zawsze jest konieczne.

Ze wsparcia specjalisty korzystają chętnie przedsiębiorcy, chcący działać zgodnie z prawem i uniknąć kar, które mogłyby mieć negatywny wpływ na wizerunek prowadzonej działalności. Zakres usług radcy jest bardzo szeroki, a wiele zależy tu od oferty wybranej kancelarii. Znaczna część z nich proponuje długofalową współpracę, której warunki ustalane są indywidualnie. Rozwiązanie to chroni przed koniecznością zatrudniania specjalistów na etat, a co za tym idzie – tworzenia dodatkowych stanowisk w biurze czy odprowadzania składek.

Radca organizuje spotkania negocjacyjne, podczas których można wypracować satysfakcjonujące warunki współpracy bądź rozwiązać różnego rodzaju problemy, bez konieczności wchodzenia na drogę sądową. Zazwyczaj biorą w nich udział pracodawcy i podwładni lub partnerzy biznesowi, z którymi nie mogą dojść do porozumienia. Specjalista pomaga też w odzyskiwaniu należności od dłużników, co oznacza, że uczestniczy w postępowaniach windykacyjnych. Zazwyczaj proponuje oddawanie określonej kwoty w ratach, których wysokość ustalana jest indywidualnie.

Kancelaria oferująca tego typu wsparcie prowadzi stronę maciejmazanski.pl i współpracuje z mieszkańcami Warszawy. Radca prawny, będący jej założycielem, zapoznaje się z daną sprawą, a następnie sugeruje rozwiązania problemów. Sporządza pisma procesowe, projekty aktów oraz umowy i wyjaśnia zawiłe często przepisy. Z jego wsparcia korzystają także przedstawiciele instytucji publicznych oraz urzędów, chcący przeanalizować decyzje administracyjne lub stworzyć projekty uchwał.

Data dodania: 2022-12-08
Autor: Urszula Czerwińska
Źródło:
https://maciejmazanski.pl/radca-prawnyDodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Przedwczesny wytrysk ranking

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Feromarket

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.