Koci Całus
Strona WWW: https://kocicalus.pl
Adres
Miejscowość Chrząstawa Wielka
Kod pocztowy 55-033
Nazwa Firmy: Koci Całus
Telefon 663641401


Opis


Posiadanie pupili to rozwiązanie, na jakie decyduje się zdecydowana większość osób. Niektórym trudno jest wyobrazić sobie życie bez zwierzęcia w domu, gdyż mają je przez całe życie, a nierzadko nawet pupil jest prawdziwym członkiem rodziny. Dotyczy to nie tylko psów, ale też kotów, które są wybierane tym chętniej, że świetnie czują się w domu i nie wymagają tyle ruchu oraz nie potrzebują spacerów. Kot jest znakomitym towarzyszem osób samotnych, par czy rodzin, tym bardziej że jest zarówno niezależny, jak i zdolny do nawiązania silnej więzi, co stanowi świetny złoty środek.

Popularność kotów w Polsce jest niepodważalna, co sprawia, że na terenie kraju działa wiele hodowli tych zwierząt, oferujących przedstawicieli różnych ras. Szczególnie dużo jest podmiotów zajmujących się rozmnażaniem kotów brytyjskich, gdyż zwłaszcza w ostatnich latach można zauważyć zwiększone zainteresowanie przedstawicielami tej rasy. Trudno się temu dziwić, koty te są najczęściej wybierane ze względu na ich wyjątkowo piękny wygląd, choć ich usposobienie także wydatnie do tego zachęca. Trzeba jednak wiedzieć, że poziom satysfakcji z przedsięwzięcia, jakim jest przyjęcie pod swój dach kota, w dużej mierze zależy od tego, z jakiego źródła został on pozyskany. Rzecz jasna, godne polecenia są tylko dobre hodowle. Jak znaleźć taki podmiot?

O jakości świadczonych usług w dużej mierze świadczy przynależność do stowarzyszeń zrzeszających hodowców kotów, na pewno zatem warto sprawdzić tę kwestię. Poza tym lepsza będzie niewielka hodowla kotów brytyjskich niż podmiot działający z wielkim rozmachem, wiadomo bowiem, że w tym pierwszym przypadku zwierzęta mają lepszą opiekę. Jest to ważne między innymi dla osób poszukujących kota gotowego do zamieszkania w domu, także z innymi zwierzętami, zscocjalizowanego i dobrze ułożonego. W wielkich hodowlach zwierzęta mogą nie mieć dużego kontaktu z ludźmi i wobec tego nie być do nich przyzwyczajone, a nawet się ich bać. Doskonale wiedzą o tym założyciele hodowli Koci Całus. Jest to niewielka firma, a wszystkie kociaki są członkami rodziny, są zatem doskonale przystosowane do współżycia z ludźmi, a nawet z innymi zwierzętami. Hodowla należy też do najważniejszych stowarzyszeń branżowych.

Oddawane nabywcom kotki są zdrowe, odrobaczone, a także wysterylizowane, zatem gotowe do adopcji.

Data dodania: 2022-12-25
Autor: Ignacy Król
Źródło:
https://kocicalus.pl/Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Hexssl

Wrocław


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Perfect Bust

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.