DR.GASTRO Polska
Strona WWW: https://doktorgastro.pl
Adres Okrężna 16
Miejscowość Zielona Góra
Kod pocztowy 65-548
Nazwa Firmy: DR.GASTRO Polska
Telefon 516 666 626


Opis


Świeżo mielona kawa smakuje lepiej w porównaniu do tej zmielonej wcześniej i sprzedawanej w szczelnych opakowaniach. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób przekonuje się do ekspresów, czyli urządzeń, dzięki którym można cieszyć się smakiem pobudzających i aromatycznych napojów każdego dnia, bez konieczności udawania się do kawiarni. Oferta producentów jest dziś na tyle zróżnicowana, że każdy znajdzie coś dla siebie. Na klientów czekają modele duże lub nieco mniejsze, ze spieniaczem do mleka lub bez, które mają pojemniki na ziarna bądź kapsułki. To świetna alternatywa dla kawiarek, sprawdzająca się w domach oraz biurowcach.

Ekspresy to w pełni zautomatyzowane urządzenia o nieskomplikowanej obsłudze. Sprzęty te, tak jak każde inne, mogą z biegiem czasu ulegać awariom. Najczęściej jest to efektem wad fabrycznych czy nieprawidłowego użytkowania, prowadzącego do niszczenia części. Samodzielne próby naprawy niejednokrotnie kończą się niepowodzeniem, dlatego część osób kontaktuje się z przedstawicielami przedsiębiorstwa Dr. Gastro, które współpracuje z mieszkańcami Zielonej Góry. Naprawa ekspresów do kawy, jakiej podejmują się pracownicy, przebiega z zachowaniem najwyższych standardów. Mają oni dostęp do części zamiennych nienagannej jakości i starają się przeprowadzać naprawy w jak najkrótszym czasie.

Ekspresy są łatwe w czyszczeniu, a o konieczności wykonania tego typu czynności przypominają specjalne wskaźniki, przykładowo sugerujące potrzebę odkamieniania. Ignorowanie takiej sytuacji może prowadzić do nadmiernego gromadzenia się korozji, a co za tym idzie – nieodwracalnego uszkodzenia poszczególnych elementów. Podstawą długowieczności opisywanych urządzeń jest stosowanie preparatów odkamieniających, występujących w formie proszku lub kapsułek. Chronią one przed naprawami lub nabywaniem nowych sprzętów.

Specjaliści wzywani przez klientów pracują z ekspresami różnego typu, niezależnie od producenta czy roku produkcji. Podejmują się między innymi oczyszczania części z pozostałości po zmielonej kawie, regulacji młynka, odtykania spieniaczy, oczyszczania zespołów zaparzających czy wymiany uszczelek, mających przełożenie na utrzymywanie właściwego ciśnienia w trakcie parzenia kawy. Kontrolują też temperaturę przepływomierzy i pozbywają się pleśni lub grzybów, pojawiających się na skutek nadmiaru wilgoci i zbyt rzadkiego mycia.

Data dodania: 2022-12-25
Autor: Piotr Sikora
Źródło:
https://doktorgastro.pl/serwis-ekspresow-do-kawy/Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

STIER S.C.

Gorzów Wielkopolski


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Adwokat Paweł Polański

Zielona Góra


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Francepol Sp. z o.o.

Stary Kisielin


Najedź, aby odkryć szczegóły.