KRZYSZTOF PEŚLA Kancelaria Adwokata Niemieckiego - Rechtsanwaltskanzlei
Strona WWW: https://www.pesla.pl/
Adres Panieńska 19
Miejscowość Szczecin
Kod pocztowy 70-535
Nazwa Firmy: KRZYSZTOF PEŚLA Kancelaria Adwokata Niemieckiego - Rechtsanwaltskanzlei
Telefon 91 421 37 99


Opis


Decydując się na zarejestrowanie działalności gospodarczej za granicą, trzeba liczyć się z pewnymi kosztami. Podstawą jest znalezienie i wynajęcie odpowiedniego lokalu, sporym obciążeniem finansowym może być też uzyskanie pozwoleń, o ile wymaga tego zakres prowadzonego biznesu oraz lokalne prawodawstwo. Samo założenie firmy (zwłaszcza w Niemczech, gdzie istnieje znaczne zróżnicowanie przepisów związane z podziałem kraju na autonomiczne landy) jeszcze do niedawna wymagało fizycznej obecności przedsiębiorcy w urzędzie rejestracyjnym. Dziś można przeprowadzić całą procedurę online, co ogranicza wydatki inwestycyjne, szczególnie na początku istnienia działalności. 

Kosztem, przede wszystkim dla osób, które nie są zaznajomione z niemieckim prawodawstwem, są też dodatkowe usługi doradcze. Można je jednak potraktować jako dobrze przemyślany wkład własny w rozwój swojego biznesu. Porady od zewnętrznego realizatora mogą nie tylko pomóc poprzez skrócenie czasu trwania procedury zgłoszeniowej, ale też są w stanie uchronić przedsiębiorcę przed wieloma błędami. Umożliwiają też skorzystanie z pełnego zakresu dostępnych zwolnień i ulg, jakie przewiduje lokalne prawo.

Wsparcie dla osób prowadzących działalność gospodarczą na terenie Niemiec (bez względu na jej zakres i formę prawną) proponuje kadra Kancelarii Adwokata Niemieckiego - Rechtsanwaltskanzlei Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Peśla. Klienci mogą liczyć na merytoryczną pomoc w wielu sprawach związanych również z samym faktem otwarcia biznesu za granicą. Warunkiem uzyskania porady jest nawiązanie kontaktu z przedstawicielem biura. Można umówić się na spotkanie face to face lub też przedstawić swoją sprawę telefonicznie bądź też online.

Data dodania: 2023-01-11
Autor: Norbert Kowalczyk
Źródło:
https://www.pesla.pl/firmawniemczechoferta.htmlDodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

MASI dr Mariusz Domagalski

Szczecin


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Averto Sp. z o. o.

Szczecin


Najedź, aby odkryć szczegóły.

DEORO

Szczecin


Najedź, aby odkryć szczegóły.