MyHappyOcean - Opakowania Ekologiczne
Strona WWW: https://myhappyocean.pl/
Adres Zapłocie 256
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-970
Nazwa Firmy: MyHappyOcean - Opakowania Ekologiczne
Telefon + 48 509 295 620


Opis


Coraz większa liczba właścicieli lokali gastronomicznych decyduje się na wymianę dotychczas używanych naczyń plastikowych na ekologiczne, nadające się do recyklingu oraz biodegradowalne. Każdy z nich z pewnością chce wspomóc środowisko w walce z zanieczyszczeniami, ale robi to też dlatego, że rosnąca w społeczeństwie świadomość zagrożeń ze strony plastików nieustannie rośnie. Wielu klientów lokali, które nie zmieniły opakowań, zrezygnowało z usług i przeniosło się tam, gdzie można zjeść posiłek w naczyniach przyjaznych naturze. Decyzja o takiej zmianie może poprawić wizerunek danego biznesu i sprawić, że przyciągnie ona wielu nowych konsumentów.

Hurtownia naczyń jednorazowych ze strony myhappyocean.pl ma do zaoferowania mnóstwo produktów z naturalnych surowców. Wszystkie opakowania na dania gorące i zimne wykonane są z takich materiałów jak papier pochodzący z recyklingu, różne gatunki drewna i włókien drewnianych, trzcina cukrowa, pestki awokado. W asortymencie są także naczynia z otrąb pszennych, które są prawdziwym gastronomicznym hitem. Ich popularność ciągle rośnie także dlatego, że można je po zakończonym posiłku po prostu zjeść, dostarczając swojemu organizmowi nieco błonnika. Wpisują się one doskonale w filozofię "zero waste" wyznawaną przez coraz większą liczbę konsumentów na świecie.

Opakowania z otrębów są oryginalne i przyjazne środowisku, ponieważ rozkładają się w ciągu zaledwie 30 dni, wzbogacając glebę kompostową. Aby je wytworzyć, konieczne jest wykorzystanie odpowiedniej technologii, dzięki której są one odporne na wilgoć oraz wysokie i niskie temperatury. Są to opakowania bezpieczne nie tylko dla natury, ale także dla konsumentów. Oferta dotyczy talerzy, jak również sztućców. Wyroby te można wykorzystać w barach szybkiej obsługi, ale również na spotkaniach grillowych, piknikach czy zjazdach firmowych w plenerze. Można w nich podawać potrawy zimne i ciepłe bez obawy o własne zdrowie.

Asortyment sklepu dotyczący produktów z otrębów jest bogaty i obejmuje:

  • łyżki i łyżeczki,
  • talerze o średnicach od 20 do 24 cm,
  • miski,
  • półmiski,
  • widelce i noże.

Są to produkty estetyczne wizualnie, bezpieczne dla konsumenta, co potwierdzają atesty i atrakcyjne cenowo. Chcąc zapoznać się z całym asortymentem hurtowni i wybrać produkty odpowiadające charakterowi działalności, wystarczy odwiedzić jej stronę.


Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Przedwczesny wytrysk ranking

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Feromarket

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.