Indywidualna Praktyka Fizjoterapeutyczna Piotr Zemła Specjalista Fizjoterapii
Strona WWW: https://chiro-reh.pl
Adres Fryderyka Chopina 14I
Miejscowość Oświęcim
Kod pocztowy 32-600
Nazwa Firmy: Indywidualna Praktyka Fizjoterapeutyczna Piotr Zemła Specjalista Fizjoterapii
Telefon 668822981


Opis


Podczas wykonywania masażu fizjoterapeuta używa dłoni, łokci i przedramion do wywierania nacisku na określone obszary ciała. Tym samym pobudza krążenie, a także przyczynia się do rozluźnienia mięśni. Korzyści z częstego korzystania z usług gabinetów masażu są rozliczne – masaż uznaje się za skuteczny sposób redukcji stresu, niepokoju i depresji. Poza tym polepsza on jakość snu, a także łagodzi ból i obrzęk. Z tego względu często wykonuje się go na sportowcach, którzy ulegli kontuzji.

Częste masaże przyczyniają się do poprawy funkcjonowania układu odpornościowego. Wywieranie nacisku na tkanki mięśniowe usprawnia bowiem przepływ limfy, a tym samym pobudza produkcję białych krwinek. Dzięki temu stan zapalny zostaje zatrzymany jeszcze przed wywołaniem infekcji w organizmie. Tego typu masaże wykonuje fizjoterapeuta Piotr Zemła, który działa na rynku od 2008 roku. Na jego stronie internetowej można zapoznać się z opisami poszczególnych zabiegów. Przeprowadza on masaże w Oświęcimiu w wersji klasycznej, a także przeznaczonej dla sportowców i osób po urazach. Do wyboru są również zabiegi z zakresu refleksoterapii, która polega na uciskaniu odpowiednich punktów w stopach, aby złagodzić problemy związane z bezsennością, bólami głowy czy wieloma innymi schorzeniami. Można także zainteresować się ofertą masaży z wykorzystaniem bańki chińskiej, która poprawia ukrwienie skóry, a tym samym pozwala na wyeliminowanie cellulitu. Polepsza również ogólne samopoczucie, jako że rozluźnia mięśnie.

W razie pytań co do zabiegów wystarczy skontaktować się bezpośrednio ze specjalistą. Zajmuje się on pomocą w wyborze odpowiedniej terapii, a także udziela doradztwa w zakresie przygotowania się do zabiegu.

Data dodania: 2023-01-13
Autor: Hanna Bąk
Źródło:
https://chiro-reh.pl/Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków

Wieliczka/Kraków


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

Tarnów


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Zielone Tarasy

Kraków


Najedź, aby odkryć szczegóły.