HSI Sp. z o.o.
Strona WWW: https://iiyama-sklep.pl/
Adres Technologiczna 2
Miejscowość Opole
Kod pocztowy 45-839
Nazwa Firmy: HSI Sp. z o.o.
Telefon 77 442 71 64


Opis


Obecnie popularną wśród wielu osób rozrywką jest granie w różnego rodzaju gry komputerowe. Na takie spędzanie wolnego czasu decydują się nie tylko dzieci i młodzież, ale także dorośli, a nawet seniorzy. Aby jednak móc cieszyć się w pełni dostępnymi dziś wizualizacjami oraz drobiazgowością, z jaką przygotowano grafikę poszczególnych poziomów, konieczne są pewne inwestycje. 

Oprócz samej stacji komputerowej potrzebny jest też dobrej klasy monitor o odpowiedniej rozdzielczości. Taki sprzęt pozwala w pełni docenić możliwości techniczne danej gry oraz zapewnia rozrywkę na wysokim poziomie. Na potrzeby graczy w zakresie dostaw sprzętu gamingowego starają się odpowiadać pracownicy firmy ogłaszającej się na stronie internetowej iiyama-sklep.pl. Proponują bogaty wybór akcesoriów dla graczy w niewygórowanych cenach. Sprzedaż obejmuje między innymi monitor 21 cali 144hz, czyli model, który z uwagi na swoje parametry techniczne oraz możliwości cieszy się dużą popularnością wśród entuzjastów gier, zarówno amatorów, jak i osób działających w sektorze gamingowym jak profesjonaliści.

Kadra dostawcy zapewnia, że dostarczany do zamawiającego sprzęt jest fabrycznie nowy, a za jego produkcję odpowiada marka, która legitymuje się wieloletnim doświadczeniem rynkowym oraz renomą nie tylko w Polsce, ale także poza granicami. Proponowane urządzenia są dostępne w ilościach pojedynczych oraz hurtowych, więc z oferty mogą skorzystać także przedstawiciele biznesowi i instytucjonalni szukający wysokojakościowego wyposażenia biurowego i przemysłowego.

Pracownicy gwarantują, że każdy zamówiony monitor lub inne urządzenie są na czas transportu odpowiednio zabezpieczone. Stosowane są warstwy ze specjalnej, doskonale amortyzującej naciski lub uderzenia z zewnątrz folii bąbelkowej oraz dodatkowe wypełnienia chroniące zawartość również przed wilgocią. Dostawca wysyła do klienta towar oznaczony naklejkami informującymi, że w opakowaniu znajduje się towar wymagający ostrożnego przenoszenia i kładzenia. Kurierzy są też każdorazowo uświadamiani, że na kartonach z monitorami nie można ustawiać innych pudeł. Jeżeli pomimo powyższych zasad zawartość przesyłki nie spełnia oczekiwań odbiorcy, może on zwrócić zamówienie i otrzymać zwrot kosztów na zasadach przedstawionych w regulaminie, który jest dostępny online. 

Data dodania: 2023-01-18
Autor: Oliwia Duda
Źródło:
https://iiyama-sklep.pl/189-monitory-dla-graczy-144hzDodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Apteka Urtica

Kędzierzyn-Koźle


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Adwokat Małgorzata Pokrywka

Kędzierzyn-Koźle


Najedź, aby odkryć szczegóły.