WallDecor
Strona WWW: https://walldecor.pl/
Adres Wał Miedzeszyński 604a
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 03-994
Nazwa Firmy: WallDecor
Telefon 222702181


Opis


Przeprowadzanie metamorfozy wnętrza nie musi wiązać się z dużymi nakładami finansowymi oraz czasowymi. Istnieją bowiem rozwiązania, dzięki którym w ciągu zaledwie paru godzin można cieszyć się odmienionymi pomieszczeniami, wpasowującymi się w aktualne trendy. Jednym z nich jest zakup fototapet, czyli wielkoformatowych wydruków nanoszonych na ściany, nieco rzadziej sufity lub drzwi. To uniwersalne i ponadczasowe dodatki sprawdzające się w każdym stylu aranżacyjnym, obok których nie da się przejść obojętnie. Znajdują zastosowanie przede wszystkim w salonach, pokojach dziecięcych czy gabinetach, choć niektórzy umieszczają je także w łazienkach i kuchniach. Istnieją bowiem fototapety niepodatne na działanie wody, które nie odklejają się pod wpływem wilgoci. To świetna opcja dla rodzin z dziećmi i zwierzętami domowymi, a to ze względu na łatwość pozbywania się zabrudzeń.

Opisywane dodatki mogą być czyszczone za pomocą wilgotnej ściereczki i łagodnego detergentu. Skutecznie kamuflują niewielkie pęknięcia, zarysowania lub wgniecenia znajdujące się na ścianach, dzięki czemu wnętrza prezentują się bez zarzutu. Występują w stonowanych oraz żywych kolorach, a część firm daje możliwość nanoszenia własnych nadruków. W tym przypadku ważna jest jednak jakość. Im jest ona wyższa, tym lepiej dana powierzchnia będzie się prezentować.

Renomowane przedsiębiorstwa dysponują nowoczesnym parkiem maszynowym, zapewniającym wyraziste detale i nasycone kolory. Podejmują się realizacji najbardziej skomplikowanych zleceń i zapewniają krótki czas oczekiwania. Firmą godną uwagi jest WallDecor. Gwarantuje ona szeroki wybór modnych dodatków w konkurencyjnych cenach. Interesują się nimi nie tylko właściciele domów i mieszkań przygotowujący się do remontu, ale też osoby prowadzące lokale gastronomiczne bądź hotele. Fototapety dają bowiem możliwość stworzenia jedynego w swoim rodzaju klimatu, wpływającego na zadowolenie gości.

Cechą charakterystyczną opisywanych ozdób jest mnogość kolorów oraz wzorów. Zainteresowaniem cieszą się szczególnie fototapety przedstawiające najpopularniejsze zabytki, malownicze pejzaże, rośliny oraz zwierzęta. Niektórzy decydują się także na modele z inspirującymi cytatami czy geometrycznymi wzorami, które optycznie powiększają pomieszczenia. Nie sprawiają one problemu podczas nanoszenia na ścianę, a część z nich nie wymaga zaopatrywania się w klej.

Data dodania: 2023-02-14
Autor: Ignacy Król
Źródło:
https://walldecor.pl/fototapety/Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Przedwczesny wytrysk ranking

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Feromarket

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.