Bar Jędruś
Strona WWW: https://www.barjedrus.pl
Adres Elizy Orzeszkowej 1a
Miejscowość Tarnobrzeg
Kod pocztowy 39-400
Nazwa Firmy: Bar Jędruś
Telefon 15 814 14 14


Opis


Przygotowanie dziesiątek przystawek, dań obiadowych, deserów i kolacji jest poza zasięgiem przeciętnej gospodyni domowej. W domowych kuchniach brakuje odpowiedniego sprzętu, a poza tym osoby, które gotują, nie są przyzwyczajone do przepisów na tak dużą skalę. Zdecydowanie łatwiej przychodzi to szefom kuchni, dla których obsługa wielu gości jest czymś codziennym. Żeby przygotować dużą imprezę rodzinną, wiele osób decyduje się na kupno gotowego jedzenia. 

Wśród lokali, które tego rodzaju usługę oferują, jest Bar Jędruś, który specjalizuje się w serwowaniu tradycyjnych dań kuchni polskiej i europejskiej. Na życzenie klientów kucharze mogą przygotować dowolny zestaw potraw mięsnych i wegetariańskich. Spora grupa odbiorców korzysta jednak z menu, które zawiera wiele smakowitych pozycji. Wśród nich są przede wszystkim dobrze znane i lubiane kotlety schabowe. Są przygotowywane ze sporego kawałka mięsa i smażone na smalcu. Panierka nie dominuje nad wnętrzem, które jest bardzo aromatyczne i soczyste. Taki kawałek mięsa, surówka i dodatki to wręcz zestaw obowiązkowy na każdej imprezie rodzinnej. 

Restauracja mieszcząca się w Tarnobrzegu dostarcza swoim klientom gotowe dania obiadowe. Istnieje również możliwość zamówienia półproduktów, które można następnie samodzielnie usmażyć. W ofercie są między innymi kotlety schabowe, mielone oraz udka i filety z kurczaka. W ten sposób można szybko przygotować obiad, kolację lub przyjęcie dla dowolnej liczby gości. 

Oprócz szeroko pojętego cateringu bar oferuje obiady. To smakowite propozycje dla wszystkich tych, którzy mają ochotę skosztować wyśmienitej zupy oraz drugiego dania. W zależności od dnia na klientów czekają na przykład pulpety, gołąbki i gulasze. 

Data dodania: 2023-02-02
Autor: Hanna Bąk
Źródło:
https://www.barjedrus.pl/Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Kancelaria Bednarczyk

Krosno


Najedź, aby odkryć szczegóły.