Yasumi Chełm
Strona WWW: https://chelm.yasumi.pl/
Adres Lwowska 79a
Miejscowość Chełm
Kod pocztowy 22-100
Nazwa Firmy: Yasumi Chełm
Telefon 695 88 88 98


Opis


W Twoim życiu wystąpił okres, że wykonałeś lub wykonałaś coś, czego teraz żałujesz? Często osoby, które zrobiły tatuaż, bardzo często pod wpływem emocji po kilku latach zmagają się z nim i nie chcą go więcej oglądać. Tak samo jest z makijażem permanentnym. Kobiety często chcą wyglądać ładnie i schludnie. Decydują się więc na makijaż permanentny ust lub kreskę na oku. Z czasem jednak makijaż nie wygląda tak jak na początku lub nam się znudził. Co wówczas zrobić? Zabiegi laserowe to jedyna skuteczna usuwania tatuaży. Jeśli więc zastanawiasz się, co zrobić z niechcianym już tatuażem lub makijażem, Twój wybór powinien paść na laser neodymowo-yagowy w technologii Q-Switch. Jest to jedyna tak bezpieczna metoda pozwalająca na całkowitą redukcję pigmentu w skórze.

Zabiegi laserowe w Chełmie w gabinecie Yasumi to gwarancja skuteczności i profesjonalizmu. Co ważne, tatuaże usuwane są w znieczuleniu. Zabieg nie powoduje powstawania bez blizn i powikłań, a także konieczności rekonwalescencji lub ograniczeń w codziennych czynnościach. Decydując laser, możesz usunąć każdy tatuaż, nawet te które zostały wykonane kolorami takimi jak: czarny, szary, grafitowy oraz elementy wykonane kolorem czerwonym. Aby osiągnąć zadowalający efekt, potrzebna jest seria zabiegów. Jednak już po pierwszym widoczna jest zmiana. Szybkość pojedynczej sesji usunięcia tatuażu zależy od powierzchni, głębokości i rodzaju tatuażu. Laserowe usuwanie tatuaży jest obecnie najskuteczniejszą metodą pozwalającą na usunięcie tatuażu bez uszkodzenia skóry i z wyeliminowaniem ryzyka powstania zmian bliznowatych.

Zabieg laserowy usuwania tatuaży jest całkowicie bezpieczny - nie powoduje powstania blizn. W miarę słabnięcia pigmentu tatuażu mogą natomiast robić się widoczne blizny, które były w miejscu zabiegowym przed wykonaniem tatuażu lub powstały podczas zabiegu wykonywania tatuażu i były dotychczas niewidoczne. Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące zabiegu oraz cennik możesz znaleźć na stronie internetowej gabinetu.


Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Gabinet Medycyny Estetycznej

Lublin


Najedź, aby odkryć szczegóły.

e-Smykoland

Biłgoraj


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Speed Car - stacje kontroli pojazdów

Świdnik


Najedź, aby odkryć szczegóły.