BLUE PLANET
Strona WWW: https://eblueplanet.pl/
Adres Bohaterów Bielnika 21b
Miejscowość Wolsztyn
Kod pocztowy 64-200
Nazwa Firmy: BLUE PLANET
Telefon +48 604403562


Opis


Chcąc chronić zdrowie swoje, członków rodziny czy współpracowników, warto przede wszystkim zadbać o odpowiednie oczyszczenie niezbędnej do życia wody pitnej. W tym celu można wykorzystać najnowsze technologie, takie jak chociażby ozonatory. Urządzenia te wykorzystują skoncentrowany tlen, aby skutecznie wyeliminować rozmaite chorobotwórcze wirusy i bakterie. Atutem jest też tempo ich pracy. Generatory ozonu już w kilkadziesiąt sekund wyjaławiają wodę z zarazków, nie wpływając przy tym na jej smak i zapach, nie powodują także niechcianego zmętnienia.

Poszukując dostawcy, który prowadzi sprzedaż ozonatorów w dobrej cenie, mieszkańcy Wielkopolski mogą skorzystać z oferty, jaką przedstawia na swojej stronie internetowej firma BLUE PLANET. Jest to propozycja zakupu wysokojakościowego sprzętu, który spełnia oczekiwania nie tylko osób prywatnych. Modele o większej mocy świetnie sprawdzają się do oczyszczania nawet dużych ilości cieczy, na przykład w zakładach produkcyjnych czy miejscach użyteczności publicznej. Kadra realizatora poleca ozonatory jako wyposażenie placówek medycznych, szkół, przedszkoli oraz żłobków. Taka maszyna znajdzie też zastosowanie w miejscach zajmujących się przetwórstwem oraz serwowaniem żywności.

Dobrej jakości ozonatory są dostępne nie tylko dla klientów z Wielkopolski. Firma obecnie rozszerzyła dystrybucję. Kadra przyjmuje i realizuje zamówienia także od klientów z innych rejonów kraju. Na bieżąco też rozwija ofertę sprzedażową o nowe produkty. Oprócz maszyn oczyszczających wodę pracownicy mogą zaproponować też generatory ozonu do wnętrz samochodów, które odświeżają tapicerkę i niwelują unoszący się w środku pojazdu zapach (na przykład przewożonych zwierząt, dymu tytoniowego, jedzenia itp.) Skoncentrowany tlen płynący z maszyny bezproblemowo przedostaje się także do takich podzespołów, jak klimatyzacja czy układ sterowania. Niweluje zalegające tam zarazki i grzyby bez konieczności korzystania z inwazyjnych i nie zawsze skutecznych preparatów chemicznych.


Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Pszczew


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Słoneczny Brzeg Skorzęcin

Skorzęcin


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

Piła


Najedź, aby odkryć szczegóły.