PRO-SELECT Sp. z o.o
Strona WWW: https://www.hairs.pl/
Adres 28 czerwca 1956 153
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-505
Nazwa Firmy: PRO-SELECT Sp. z o.o
Telefon 618 338 707


Opis


Obecnie dużym zainteresowaniem wśród fryzjerów oraz klientów salonów cieszy się cięcie na gorąco. Jest to nie tylko innowacyjna metoda, która pozwala na uzyskanie ciekawej, przyciągającej wzrok fryzury, ale i zabieg poprawiający kondycję włosów. Co warto wiedzieć na ten temat?

Gorące nożyczki składają się z precyzyjnych ostrzy fryzjerskich oraz urządzenia zasilającego, które je nagrzewa. Narzędzie jest przeznaczone do strzyżenia długich włosów. Szczególnie sprawdza się u osób posiadających zniszczone, cienkie włosy, kruszące się i rozdwajające końcówki. Zamiast mocno skracać fryzurę, można jedynie podciąć włosy za pomocą tych innowacyjnych nożyczek. Dzięki działaniu wysokiej temperaturze struktura włosa się uszczelnia i wzmacnia. Wystarczy kilka zabiegów, żeby przywrócić piękny wygląd włosów, sprawić, że będą zdrowe, mocne oraz lśniące. Warto zaznaczyć, że rozgrzane ostrza nie wysuszają końcówek i nie pozbawiają ich substancji odżywczych potrzebnych do wzrostu. Każdy salon fryzjerski powinien wprowadzić do swojej oferty usługę podcięcia włosów tą metodą.

Doskonałej jakości gorące nożyczki można kupić na stronie internetowej hairs.pl. Asortyment zawiera wysokiej klasy produkty renomowanej maki Jaguar. Urządzenie posiada trzy zakresy temperatury (100, 120, 140 stopni Celsjusza). Ostrza są precyzyjne, a rączka dobrze zaizolowana i wyprofilowana, więc praca nimi jest wygodna oraz bezpieczna. Nożyczki są regulowane za pomocą klucza, który znajduje się w zestawie. Oferta obejmuje modele w różnych rozmiarach oraz niezbędne akcesoria.

Skorzystanie z usług tego sklepu internetowego to gwarancja produktów najwyższej jakości, przystępnych cen oraz terminowej realizacji każdego zamówienia.


Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Pszczew


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Słoneczny Brzeg Skorzęcin

Skorzęcin


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

Piła


Najedź, aby odkryć szczegóły.