Divemarket.pl
Strona WWW: https://divemarket.pl
Adres Arrasowa 13
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 01-981
Nazwa Firmy: Divemarket.pl
Telefon 575 440 545


Opis


Na podstawowe wyposażanie każdego nurka składa się maska umożliwiająca widzenie pod wodą. Znajduje zastosowanie w przypadku nurkowania klasycznego oraz freedivingu i daje szansę dostrzegania komunikatów wysyłanych przez pozostałe osoby przebywające pod powierzchnią wody. Na przestrzeni lat akcesoria tego typu przybierały rozmaite kształty oraz wielkości. Najważniejszą kwestią jest jednak perfekcyjne przyleganie do twarzy, chroniące przed nieszczelnością, która powodowałaby przedostawanie się wody do wnętrza.

Wielu nabywców przymierza maskę przed zakupem. Czynność ta polega na przyłożeniu jej do twarzy bez zakładania paska oraz wciągnięciu powietrza przez nos i pochyleniu twarzy ku dołowi. Odpowiednio dobrany model powinien bez problemu przyssać się do twarzy. Ważnym elementem jest kołnierz, który musi się z nią stykać oraz pasek z możliwością regulacji. Zainteresowaniem cieszą się szczególnie maski większe, zapewniające spore pole widzenia. Można je nabyć w przedsiębiorstwie DiveMarket, czyli firmie specjalizującej się w sprzedaży sprzętu do nurkowania.

Jej katalog obejmuje profesjonalne maski zasłaniające jedynie oczy lub całą twarz. Niektóre są sprzedawane z plastikowymi rurkami, używanymi przez miłośników snorkelingu, które umożliwiają oddychanie z głową zanurzoną pod wodą. To doskonała propozycja dla osób początkujących, w tym dzieci, dla których nurkowanie przy brzegu jest świetną zabawą. Zaawansowane modele mają także blokady wlewu, systemy odprowadzania pary wodnej oraz zawory spustowe.

Niektórzy decydują się na maski pełnotwarzowe, zabezpieczające całą twarz, które można podłączać do aparatów tlenowych. Zapewniają one szerokie pole widzenia, co przekłada się na komfort użytkowania. Z reguły są to produkty ze średniej półki cenowej. Firma proponuje także suche skafandry, rekomendowane osobom chcącym uchronić się przed chłodem. Modele dostępne w ofercie bez problemu przylegają do ciała, występują w wielu rozmiarach, nie krępują ruchów i są odporne na zniszczenia mechaniczne.

Data dodania: 2023-02-16
Autor: Ignacy Król
Źródło:
https://divemarket.pl/Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Przedwczesny wytrysk ranking

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Feromarket

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.