Dobre-Suplementy.com.pl
Strona WWW: https://dobre-suplementy.com.pl/
Adres Środkowa 37B
Miejscowość Czekanów
Kod pocztowy 63-410
Nazwa Firmy: Dobre-Suplementy.com.pl
Telefon 625-904-002


Opis


Wysokie stężenie trójglicerydów może być niebezpieczne. Hipertrójglicerydemia początkowo nie daje żadnych objawów. Ważne jest zatem, aby regularnie wykonywać badania krwi, by w jak najszybciej zdiagnozować nieprawidłowości. Są one konieczne zwłaszcza w przypadku osób otyłych, chorych na cukrzycę, zapalenie trzustki lub niedoczynność tarczycy. Poziom trójglicerydów jest zależny w dużej mierze od diety. Te organiczne związki chemiczne są magazynowane w komórkach tłuszczowych oraz pod skórą. Pełnią funkcję ochronną i termoizolacyjną.

Na stronie internetowej dobre-suplementy.com.pl można zapoznać się z informacjami na temat tego, jaka jest norma trójglicerydów i co zrobić, bo obniżyć ich poziom. Bardzo ważne jest, by zadbać o odpowiedni sposób odżywiania. W niektórych sytuacjach można wspomóc się również naturalnymi preparatami, które zawierają kozieradkę, witaminę C, kwasy omega i probiotyki. Bardzo pomocna jest także regularna aktywność fizyczna. Ruch może obniżyć poziom trójglicerydów, a także przyspieszyć proces spalania zbędnej tkanki tłuszczowej. Korzystnie wpływa również na samopoczucie. Regularne wykonywanie morfologii umożliwia wczesne wykrycie hipertrójglicerydemii. W przypadku nieprawidłowych wyników konieczne jest ograniczenie spożycia węglowodanów, zrezygnowanie ze słodyczy, białego pieczywa i słodzonych napojów. Warto sięgać po pełnoziarniste produkty spożywcze, owoce i warzywa, gdyż dzięki nim można wzbogacić dietę w witaminy, minerały i błonnik. Hipertrójglicerydemii nie należy bagatelizować, konieczna jest konsultacja z lekarzem, dbanie o odpowiedni sposób odżywiania i aktywność fizyczną. 

Badania krwi umożliwiają określenie poziomu trójglicerydów i cholesterolu. Warto wykonywać je profilaktycznie. Diagnostykę powinny rozważyć przede wszystkim osoby, które znajdują się w grupie podwyższonego ryzyka występowania chorób sercowo-naczyniowych. Problem ten może dotyczyć również seniorów i ludzi, u których członków rodzin rozpoznano zaburzenia lipidowe lub schorzenia układu krążenia. 


Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Pszczew


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Słoneczny Brzeg Skorzęcin

Skorzęcin


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

Piła


Najedź, aby odkryć szczegóły.