Mensa Home
Strona WWW: https://mensahome.eu
Adres Słowiańska 22
Miejscowość Leszno
Kod pocztowy 64-100
Nazwa Firmy: Mensa Home
Telefon 883680001


Opis


W wyposażeniu każdej kuchni powinny znaleźć się solidne noże, umożliwiające przygotowywanie codziennych posiłków. Są one sprzedawane osobno lub w praktycznych zestawach, znajdujących zastosowanie jako upominki na różne okazje, przykładowo dla osób urządzających parapetówki. Składają się z tak zwanego noża szefa kuchni, odznaczającego się delikatnie profilowanym ostrzem, nieocenionym podczas siekania lub szatkowania jedzenia. Sięgają po niego osoby chcące pokroić mięso lub filetować rybę. Ma wygodną rękojeść, która nie wysuwa się z dłoni oraz niezawodne ostrze, które rzadko się tępi.

Na wspomniane zestawy składają się też noże do krojenia pieczywa, cechujące się zaokrąglonym czubkiem i obecnością niewielkich ząbków, przypominających piłę. Dzięki nim chleby, bagietki czy bułki nie są postrzępione, a ich wnętrze nie jest zgniecione. Na rynku występują także modele uniwersalne, powstałe z myślą o usuwaniu szypułek, obieraniu warzyw lub owoców czy krojeniu poszczególnych składników. Najczęściej ich długość nie przekracza 15 centymetrów.

Artykuły te warto kupować od renomowanych producentów, ponieważ tylko wtedy będą bezpieczne w użytkowaniu i trwałe. Są one do nabycia na stronie mensahome.eu, prowadzonej przez zaufany sklep, współpracujący z osobami prywatnymi oraz właścicielami lokali gastronomicznych. Firma proponuje niedrogie noże WMF, polecane przez szeroką grupę użytkowników, które stworzono ze stali, odpornej na korozję. Ułatwiają one przygotowywanie posiłków, a ze względu na małą wagę nie obciążają dłoni i gwarantują maksimum komfortu.

Na proponowane zestawy składają się noże uniwersalne oraz do mięs, filetowania, pieczywa czy warzyw lub owoców. Są sprzedawane wraz z drewnianym blokiem umożliwiającym przechowywanie zarówno noży, jak i ostrzałek oraz nożyczek. Przedsiębiorstwo oferuje modele z twardymi ostrzami, służącymi przez lata, które wyposażono w wygodne rękojeści, przekładające się na pewny chwyt. Tworzy się je z antypoślizgowych materiałów, których utrzymanie w czystości nie sprawia problemów.

Data dodania: 2023-02-25
Autor: Emil Kaczmarczyk
Źródło:
https://mensahome.eu/wmf/classic-lineDodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Pszczew


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Słoneczny Brzeg Skorzęcin

Skorzęcin


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

Piła


Najedź, aby odkryć szczegóły.