SEBKEN
Strona WWW: https://sebken.pl/
Adres Oś. Jana III Sobieskiego 31
Miejscowość Trzciel
Kod pocztowy 66-320
Nazwa Firmy: SEBKEN
Telefon 95 74 31 232


Opis


Przydomowe ogrody są doceniane zwłaszcza wiosną i latem, kiedy to pogoda zachęca do wychodzenia na świeże powietrze. Odpowiednio zaaranżowane stają się przyjazne zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych. Z tego względu coraz więcej osób przekonuje się do inwestycji w domki, czyli zadaszone konstrukcje powstałe z myślą o dzieciach. Należy je dobierać z uwzględnieniem ich wieku oraz potrzeb, jak i metrażu ogrodu. Na rynku występują między innymi modele modułowe, które niejako mogą „rosnąć” wraz z pociechą. W praktyce oznacza to, że składają się z kilku modułów, co daje szansę rozbudowywania ich w dowolnym momencie. Niektóre są sprzedawane wraz z huśtawką, zjeżdżalnią lub piaskownicą. To świetne rozwiązanie w przypadku posiadaczy większych ogrodów. Regularnie impregnowane służą przez lata i rzadko noszą ślady użytkowania.

Największą popularnością cieszą się konstrukcje wolnostojące lub stawiane na słupach, które są wyposażane w niewielkie drabinki. Ich zaletą jest wolna przestrzeń pod podłogą, wykorzystywana chętnie do przechowywania zabawek bądź innych rzeczy. Domki zwracają na siebie uwagę, dlatego ważna jest ich estetyka oraz materiał użyty do produkcji. Za najtańsze uznaje się modele plastikowe. Rezygnują z nich osoby preferujące bardziej stonowane odcienie, ponieważ w wielu przypadkach są jaskrawe. Alternatywą jest drewniany domek ze zjeżdżalnią dla dzieci, o którym można przeczytać więcej pod adresem sebken.pl.

Właścicielem witryny jest przedsiębiorstwo z szerokim asortymentem produktowym, które kieruje ofertę do właścicieli domów jednorodzinnych bądź domków letniskowych. Konstrukcje, jakie proponuje, przybierają rozmaite kształty i są dostępne w kilku rozmiarach. Tworzy się je z ekologicznych i biodegradowalnych surowców, które nie szkodzą środowisku naturalnemu i są bezpieczne dla zdrowia. Mogą być malowane na dowolne kolory, co ułatwia dopasowanie ich do przestrzeni, w jakiej są użytkowane.

Ekologiczne domki stanowią wyraz troski o środowisko. Służą do zabawy w pojedynkę lub w gronie rówieśników i z łatwością mieszczą zabawki czy kosze na śmieci. Odznaczają się stabilnością, przekładającą się na bezpieczeństwo użytkowania oraz uniwersalnością. Niektórzy przechowują w nich narzędzia ogrodowe, ubrania robocze oraz różnego rodzaju sprzęty, takie jak kosiarki czy glebogryzarki, które są zabezpieczane przed opadami atmosferycznymi i silnym słońcem.

Data dodania: 2023-03-23
Autor: Emil Kaczmarczyk
Źródło:
https://sebken.pl/Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

STIER S.C.

Gorzów Wielkopolski


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Adwokat Paweł Polański

Zielona Góra


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Francepol Sp. z o.o.

Stary Kisielin


Najedź, aby odkryć szczegóły.