M.GlassProject
Strona WWW: https://www.mglassproject.pl/
Adres Tenisowa 5
Miejscowość Raszyn
Kod pocztowy 05-090
Nazwa Firmy: M.GlassProject
Telefon +48607380627


Opis


Ograniczenie ilości tworzyw sztucznych wykorzystywanych w produkcji to trend praktykowany obecnie w wielu branżach. Można go również dostrzec w farmacji. Firma M.GLASS PROJECT OPAKOWANIA FARMACEUTYCZNE, odpowiadając na potrzeby rynkowe i starając się wprowadzać do użytku rozwiązania proekologiczne, rozpoczęła produkcję i dystrybucję opakowań wykonanych ze szkła. Produkty są dostępne w różnych rozmiarach i odmiennej kolorystyce. 

Po wykorzystaniu zawartości butelka nadaje się do recyklingu. Proponowane w sprzedaży pojemniki farmaceutyczne można wykorzystać, napełniając je płynem, zawiesiną, elementami o konsystencji stałej, krystalicznej bądź proszku. Wybarwienie szkła chroni zawartość przed utlenieniem i utratą właściwości. 

Kadra dostawcy realizuje zamówienia hurtowe na terenie całego kraju. Pakowanie butelek, które mają trafić do klienta, odbywa się z zachowaniem wymaganych norm, dzięki temu od razu po dostarczeniu są one gotowe do użycia, nie ma potrzeby wdrażania procedury ich mycia oraz dezynfekcji. Istnieje możliwość zakupu nakrętek pasujących do wybranych opakowań.

Firma stara się również spełniać potrzeby odbiorców poszukujących pojemników farmaceutycznych z wyposażeniem dodatkowym. Rozszerzono sprzedaż o różnego typu atomizery, pompki dozujące oraz kroplomierze. Proponowane produkty są certyfikowane. Poświadczenia jakości są dostarczane kupującemu przy każdej realizacji zamówienia. Może on legitymować się nimi podczas kontroli w swoim zakładzie.

Dostawca zaopatruje też osoby prywatne. Dowozi butelki wraz z dodatkowymi elementami do osób zajmujących się produkcją kosmetyków, perfum czy mieszanek zielarskich na potrzeby własne lub do małej dystrybucji wśród rodziny i znajomych.

Data dodania: 2023-03-17
Autor: Dorota Dudek
Źródło:
https://www.mglassproject.pl/Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Przedwczesny wytrysk ranking

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Feromarket

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.