Brandeco
Strona WWW: http://brandeco.pl
Adres
Miejscowość Słupsk
Kod pocztowy -
Nazwa Firmy: Brandeco
Telefon 665 005 000


Opis


Fotowoltaika służy do pozyskiwania darmowej energii ze słońca, która jest wykorzystywana w gospodarstwach domowych i rolnych, przedsiębiorstwach, szpitalach oraz placówkach oświatowych. Sytuacja ta nie powinna dziwić, ponieważ wiążą się z odczuwalnymi oszczędnościami, a na dodatek nie mają negatywnego wpływu na przyrodę. Użytkowanie paneli nie wiąże się bowiem z ingerencją w środowisko naturalne ani ryzykiem emitowania związków do atmosfery, takich jak dwutlenek węgla. Składają się na nie wytrzymałe konstrukcje pozbawione ruchomych części, które nie niszczą się pod wpływem silnego wiatru czy opadów gradu, dzięki czemu są użytkowane przez lata.

Ich nabywcami są osoby chcące iść z duchem czasu i żyć w nurcie eko oraz inwestować w niezawodne urządzenia podnoszące wartość nieruchomości. Są one umieszczane na gruntach, elewacjach lub dachach i nie zwracają na siebie uwagi. Niektórzy montują je również na garażach oraz w przyczepach campingowych, co zwiększa komfort podróżowania. Zainteresowani mogą liczyć na dofinansowanie inwestycji oraz zwrot podatku. Więcej informacji na ich temat zaprezentowano na internetowej stronie brandeco.pl.

Jej założycielem jest przedsiębiorstwo oferujące niezawodne instalacje fotowoltaiczne, nabywane przez mieszkańców Sopotu i innych miejscowości. Wszystkie panele dostępne w katalogu mają certyfikaty potwierdzające ich jakość i gwarantujące bezpieczeństwo użytkowania. Są one nieskomplikowane w montażu, bezobsługowe, niepodatne na pękanie oraz ciche, dlatego sprawdzają się w obszarach miejskich. Urządzenia te zamawiają również właściciele firm. Przedsiębiorstwa korzystające z ekologicznych paneli zyskują pod względem wizerunkowym i są chwalone za proekologiczne działania.


Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Stomatolog Tomasz Dzwonkowski

Tczew


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Kancelaria Radcy Prawnego Janusz Behrendt

Pruszcz Gdański


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Centrum Stomatologiczne Curodental

Gdańsk


Najedź, aby odkryć szczegóły.