Psychoterapeuta Joanna Kożuch-Materek
Strona WWW: http://psychoterapia.nets.pl/
Adres Wałowa 20
Miejscowość Wejherowo
Kod pocztowy 84-200
Nazwa Firmy: Psychoterapeuta Joanna Kożuch-Materek
Telefon 600016854


Opis


Na wizytę u terapeuty nigdy nie jest za późno. Jest to absolwent studiów kierunkowych, proponujący psychoterapię w nurcie interpersonalnym, systemowym, humanistycznym, psychodynamicznym lub poznawczo-behawioralnym. Spotkania, jakie oferuje, dają szansę poszerzania świadomości, oraz zrozumienia niektórych zachowań, dlatego część osób traktuje je jak inwestycję. Trzeba jednak podkreślić, że procesy terapeutyczne wymagają nie tylko zaangażowania, ale przede wszystkim czasu, by móc dostrzec pierwsze efekty. Wizyty bywają trudne i wyczerpujące emocjonalnie, ponieważ często wiążą się z rozmową o traumach lub problemach w życiu codziennym. Warto więc pamiętać, że gabinet terapeutyczny jest bezpieczną przestrzenią, w której bez obaw można się otwierać. Specjalista nigdy nie krytykuje ani nie ocenia klientów i nie mówi im, co mają robić.

Doświadczanie „trudnych” emocji podczas wizyt jest czymś normalnym, ponieważ daje szansę uświadomienia sobie różnych kwestii, co przekłada się na głębsze relacje z innymi ludźmi oraz jakość życia. Na terapię decydują się nie tylko jednostki, ale też pary, niezależnie od stażu znajomości. Są to partnerzy, którzy nie potrafią dojść do porozumienia, co prowadzi do licznych kłótni i wielu negatywnych emocji. Tego typu spotkania mogą okazać się pomocne w związkach, w których występuje obojętność oraz brak zaufania, zrozumienia lub wspólnej wizji przyszłości. Więcej informacji na ich temat znajduje się pod adresem psychoterapia.nets.pl.

Właścicielem witryny jest specjalistka kierująca ofertę do mieszkańców Trójmiasta. Terapia par, jaką proponuje, to szansa na zażegnanie sporów oraz spojrzenie na problemy z zupełnie innej perspektywy. Stanowi też okazję do przeanalizowania skrywanych uczuć oraz mówienia o swoich oczekiwaniach względem drugiej osoby. To ciekawe rozwiązanie w przypadku partnerów doświadczających trudnych emocji, takich jak żal, złość, zawód, niepokój lub zazdrość, które chcą je wyrażać we właściwy sposób, nieraniący drugiego człowieka.

Czasami zdarza się, że terapia ratuje związki osób będących w sidłach nałogu oraz nieumiejących poradzić sobie ze stratą pracy lub śmiercią kogoś bliskiego. Sprawdza się także u partnerów, którzy nie są w stanie określić, skąd biorą się nieporozumienia oraz negatywne emocje. Zazwyczaj odbywa się raz w tygodniu w gabinecie bądź online.

Data dodania: 2023-03-31
Autor: Piotr Sikora
Źródło:
http://psychoterapia.nets.pl/psychoterapia/par.htmlDodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Stomatolog Tomasz Dzwonkowski

Tczew


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Kancelaria Radcy Prawnego Janusz Behrendt

Pruszcz Gdański


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Centrum Stomatologiczne Curodental

Gdańsk


Najedź, aby odkryć szczegóły.