DK Doradztwo sp. z o. o
Strona WWW: https://kosacka.pl/
Adres Władysława Broniewskiego 4
Miejscowość Białystok
Kod pocztowy 15-792
Nazwa Firmy: DK Doradztwo sp. z o. o
Telefon 600088449


Opis


Księgowość i rachunkowość to nieodłączne elementy prowadzenia każdego biznesu. Konieczność rozliczania się np. z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, kontrolowanie przelewów wynagrodzeń czy wypełnianie różnego rodzaju dokumentów zajmują czas i wymagają doskonałej znajomości przepisów podatkowych. Wszystkie osoby, które nie chcą śledzić zmian w nowelizacjach, mogą nawiązać współpracę z biurem księgowym. To wyspecjalizowana placówka zatrudniająca pracowników orientujących się w kwestiach kadrowych, płacowych oraz rachunkowych. Kierują oni ofertę nie tylko do przedsiębiorców, ale też osób planujących założenie działalności gospodarczej i chcących poznać przysługujące im ulgi.

Specjaliści mogą pochwalić się zdolnościami analitycznymi, dobrą organizacją pracy, szybkim wyciąganiem wniosków oraz dokładnością. To odpowiedzialne osoby świadczące usługi w biurze lub za pośrednictwem internetu, które sporządzają sprawozdania finansowe, prowadzą ewidencję środków trwałych, księgują dokumenty, wyliczają podatki odroczone i kontrolują przepływy pracownicze. Na co dzień współpracują z bankami, Urzędami Skarbowymi oraz Głównymi Urzędami Statystycznymi i pomagają ubiegać się o kredyty.

Te i wiele innych usług świadczy księgowa w Białymstoku, z którą można skontaktować się pod adresem kosacka.pl. Proponuje ona współpracę na zasadzie outsourcingu, sprawdzającą się zarówno w przypadku małych, jak i większych firm. Rozwiązanie to wzbudza coraz większe zaufanie i wiąże się z mniejszymi kosztami w porównaniu do zatrudniania specjalistów na cały etat. Zainteresowani płacą wyłącznie za tę pomoc, której w danym momencie potrzebują. Zazwyczaj decydują się na zlecenie prowadzenia ksiąg przychodów i rozchodów, sporządzanie sprawozdań i przygotowywanie raportów finansowych.

Data dodania: 2023-04-13
Autor: Olaf Sawicki
Źródło:
https://kosacka.pl/ksiegowosc/Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

FunFutbol

Olsztyn


Najedź, aby odkryć szczegóły.

S.G.B. AGENCJA REKLAMOWA S.C. Ewa Kowalczyk, Helena Picur

Olsztyn


Najedź, aby odkryć szczegóły.

ACLARI DIAMONDS

Olsztyn


Najedź, aby odkryć szczegóły.