Magdalena Maluje
Strona WWW: https://magdalenamaluje.pl/
Adres Wąwozowa 28
Miejscowość Koszalin
Kod pocztowy 75-399
Nazwa Firmy: Magdalena Maluje
Telefon 696 807 810


Opis


W salonach kosmetycznych można wykonać wiele różnych zabiegów, których zadaniem jest poprawa jakości skóry, jej ujędrnienie czy zmniejszenie niedoskonałości i przebarwień. Wśród nowoczesnych procedur, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów, znajduje się Geneo Tripollar. Co warto wiedzieć na temat tej innowacyjnej technologii?

Na samym początku należy zaznaczyć, że zabieg jest nieinwazyjny oraz bezbolesny, nie powoduje uczucia dyskomfortu, a po jego zakończeniu nie jest wymagana rekonwalescencja. Poza tym efekty widać już po pierwszej sesji, jednak aby się długo utrzymały, zaleca się wykonanie kilkunastu powtórzeń w równych odstępach czasu. Liczba zabiegów i odstęp pomiędzy nimi są dobierane indywidualnie i zależą od kondycji skóry oraz wybranej partii ciała (warto zaznaczyć, że zabieg można stosować nie tylko na twarz, ale i szyję czy dekolt).

Wykorzystywane przez kosmetyczkę urządzenie emituje fale radiowe, które generują ciepło, co wpływa na pobudzenie komórek i produkcję elastyny oraz kolagenu. Zwiększenie ich ilości poprawia jędrność, spłyca drobne zmarszczki i blizny, a także wpływa korzystnie na owal twarzy. Warto wiedzieć, że zabiegu nie należy łączyć z żadnymi maskami czy kremami, ponieważ przez zwiększoną temperaturę mogą one wniknąć w głębsze warstwy skóry i wywołać niepożądane efekty, np. stan zapalny. Kosmetyki powinno się nakładać dopiero po czasie ustalonym przez kosmetyczkę.

Z pewnością wiele osób zastanawia się nad tym, jak należy przygotować się do wizyty. Zasadniczo nie trzeba przeprowadzać żadnych dodatkowych czynności. Warto jednak pamiętać, że skóra nie może mieć żadnych uszkodzeń, ran czy stanów zapalnych. Przeciwwskazaniem są również rozrusznik serca, ciąża, okres karmienia piersią czy posiadanie w ciele metalowych implantów. Najlepiej umówić się na konsultację ze specjalistą. Kosmetyczka udzieli dokładnych informacji na temat procedury i dobierze odpowiednią liczbę wizyt.

Salon urody Magdalena Maluje oferuje różnego rodzaju zabiegi, również wykorzystujące falę radiową. Szczegółowe informacje na temat świadczonych usług, cennik oraz dane kontaktowe można znaleźć na stronie internetowej. Aby zarezerwować wizytę, należy skontaktować się z podmiotem telefonicznie lub poprzez e-mail. Dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej.

Data dodania: 2023-05-29
Autor: Sara Lewandowska
Źródło:
https://magdalenamaluje.pl/geneo-tripollar/Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

MASI dr Mariusz Domagalski

Szczecin


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Averto Sp. z o. o.

Szczecin


Najedź, aby odkryć szczegóły.

DEORO

Szczecin


Najedź, aby odkryć szczegóły.