TreeDental
Strona WWW: http://treedental.pl/
Adres Józefa Bilskiego 2
Miejscowość Gniezno
Kod pocztowy 62-200
Nazwa Firmy: TreeDental
Telefon 570 555 966


Opis


Czym charakteryzuje się dobry dentysta? Z pewnością wiele osób zadaje sobie to pytanie, szczególnie kiedy czeka je wizyta u tego specjalisty. Większość zwraca uwagę na to, aby całe leczenie przebiegało bezboleśnie. Równie dużo ludzi z pewnością też zwraca uwagę na skuteczność. Dla innych liczy się też zakres usług, jakie lekarz może świadczyć.

Bezbolesne i skuteczne leczenie to obecnie najwyższej priorytety wielu stomatologów. Wiedzą oni bowiem, że pacjenci często mają złe skojarzenia jeszcze z okresu dzieciństwa, kiedy brakowało współczesnych metod leczenia. Większość zabiegów, jeszcze nie tak dawno temu, zazwyczaj odbywało się bez znieczulenia, a do tego sprzętem, który nie należał do najnowszych. Dzisiaj jednak sytuacja wygląda inaczej. Na przykład w Gnieźnie dobry stomatolog przyjmuje w gabinecie TreeDental. To cały zespół dentystów, którzy mają kwalifikacje do tego, by wykonywać szereg różnych usług z zakresu stomatologii zachowawczej, periodontologii czy endodoncji. Pacjenci mogą u nich skorzystać ze zwykłego piaskowania zębów, które oczyszcza je z przebarwień i kamienia, wstawić licówki kompozytowe (będące jednymi z najnowszych, dostępnych rozwiązań) lub poddać się leczeniu kanałowemu. Szczególnie ten ostatni zabieg budzi wiele emocji jako bardzo bolesny. Jednak dzięki nowoczesnej aparaturze dentyści są w stanie przeprowadzić go szybko i bez skazywania pacjenta na cierpienia.

Lekarze ci są również specjalistami od stomatologii dziecięcej. Czemu ona jest taka ważna? Kondycja zdrowotna mleczaków mocno rzutuje na zdrowie stałego uzębienia. Toteż jeśli na pierwszych ząbkach pojawia się próchnica, jest duże ryzyko, że jeśli nie podejmie się odpowiedniego leczenia, będzie ona również zagrażać stałym zębom. Stomatologia dziecięca uczy również dobrych nawyków – lekarze pokazują najmłodszym pacjentom, jak dbać o higienę jamy ustnej, a także uczą, że dentysty nie trzeba się bać. Stopniowo, dzięki wizycie zapoznawczej (jak i każdej kolejnej), pozwalają zapoznać się maluchowi z pracą stomatologa, a także narzędziami, którymi ten operuje.

Data dodania: 2019-04-27
Autor: Damian Majewski
Źródło:
http://treedental.pl/Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Pszczew


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Słoneczny Brzeg Skorzęcin

Skorzęcin


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

Piła


Najedź, aby odkryć szczegóły.