Grandmetric Sp. z o.o.
Strona WWW: https://www.grandmetric.com/pl/home/
Adres Metalowa 5
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-118
Nazwa Firmy: Grandmetric Sp. z o.o.
Telefon 61 271 04 43


Opis


Chcąc zachować płynność działania firmowej sieci IT oraz jej bezpieczeństwo, należy okresowo zadbać o jej modernizację. Na rynku nieustannie pojawiają się nowe technologie, a wraz z nimi coraz śmielsze i bardziej skomplikowane ataki. Nie mając odpowiednich zabezpieczeń, można stracić nie tylko płynność działania sieci, ale też dane wrażliwe pracowników i klientów. Jak zabezpieczyć się przed taką sytuacją?

Bezpieczeństwem sieci IT oraz ich modernizacją zajmują się wyspecjalizowane firmy. Warto więc wybrać taką, która dysponuje ekspertami w tej dziedzinie, podejmującymi się realizacji najtrudniejszych projektów. Można ich znaleźć na stronie grandmetric.com wraz z danymi do kontaktu.

Jest to przedsiębiorstwo współpracujące nie tylko z klientami prowadzącymi działalność w kraju, ale też z dużymi firmami korporacyjnymi na całym świecie, które niezwykle cenią sobie tę kooperację i chętnie wracają ze zleceniami na kolejne usługi, np. potrzebując rozbudowy sieci w cellu błyskawicznego przenoszenia danych pomiędzy urządzeniami. W takiej sytuacji eksperci firmy mogą zastosować takie rozwiązanie jak przełączniki Cisco. Firma ta nie tylko je dostarczy, ale też montuje i odpowiednio konfiguruje. Pozwalają one m.in. na:

  • kopiowanie danych pomiędzy urządzeniami,
  • pobieranie plików z repozytorium,
  • zdalną obsługę dowolnego elementu sieci.

Urządzenia te dostępne są w kilku seriach różniących się przeznaczeniem, ale wszystkie gwarantują najwyższy poziom ochrony danych. Są też łatwe w obsłudze, z którą poradzi sobie nawet osoba bez większego doświadczenia w nowoczesnych technologiach. Dzięki temu, że można je kupić w różnych modelach z wieloma funkcjami, łatwo je dostosować do konkretnych potrzeb. Cisco to amerykańska firma słynąca z produkcji urządzeń:

  • niezawodnych,
  • bezawaryjnych,
  • o długiej żywotności,
  • stabilnych i przewidywalnych w działaniu w dowolnych warunkach,
  • gwarantujących szybkość transmisji danych.

Do bardzo istotnych cech tego sprzętu należy zaliczyć jego skalowalność, dzięki której w przyszłości można go będzie z łatwością modyfikować czy rozbudowywać. W miarę jak będą wzrastać potrzeby zachowania funkcjonalności i wydajności sieci, można je będzie doposażyć w kolejne urządzenia. Ponieważ przełączniki te są odporne nawet na warunki zewnętrzne można je wykorzystać absolutnie w każdym przedsiębiorstwie pragnącym zachować funkcjonalność i bezpieczeństwo sieci IT.


Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Pszczew


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Słoneczny Brzeg Skorzęcin

Skorzęcin


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

Piła


Najedź, aby odkryć szczegóły.