HYDRO-VOLT
Strona WWW: https://hydro-volt.pl/
Adres
Miejscowość
Kod pocztowy -
Nazwa Firmy: HYDRO-VOLT
Telefon


Opis


Mokre ściany to problem, którego nie można bagatelizować. W wilgotnych murach będzie rozwijać się pleśń i grzyby, które nie tylko zniszczą powierzchnie, doprowadzą do uszkodzenia farby czy tynku, ale i mogą wpłynąć negatywnie na zdrowie osób przebywających w pomieszczeniu. Poza tym obniżają właściwości nośne i izolacyjne ścian. Z tego względu warto skorzystać z usług sprawdzonej firmy hydraulicznej. Kogo wybrać?

Renomowane przedsiębiorstwo Hydro-Volt oferuje profesjonalne osuszanie pomieszczeń. Podmiot działa w Warszawie, ale świadczy swoje usługi również klientom pochodzącym z okolicznych miejscowości. Wysoko wykwalifikowani pracownicy korzystają z nowoczesnych urządzeń, dzięki czemu są w stanie poprawnie ocenić stan powierzchni i dobrać najlepszą metodę osuszania. Fachowy wykorzystują kamery termowizyjne, urządzenia do pomiaru wilgotności, co pozwala na prawidłowe wyznaczenie wilgotnych obszarów. Do osuszania służą:

  • osuszacze w wersji kondensacyjnej oraz adsorpcyjnej,

  • wentylatory i turbowentylatory,

  • nagrzewnice powietrza.

Długość trwania procesu zależy od różnych czynników, takich jak grubość ścian czy poziom zawilgocenia, więc praca może zająć od kilku do nawet kilkunastu dni (maksymalnie trzydzieści dni). Niekiedy wymagane jest dodatkowo usunięcie farby lub tynku. Poza tym hydraulicy mogą dokonać koniecznych napraw instalacji hydraulicznej, wymienić zużyte komponenty. Przedsiębiorstwo dysponuje najwyższej jakości częściami zamiennymi. Dodatkowo pracownicy mogą przygotować pełną dokumentację niezbędną do otrzymania ubezpieczenia. Ponadto firma podejmuje się montażu różnego rodzaju armatury łazienkowej, np. wanny, kabiny prysznicowej, umywalki, muszli WC. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, firma działa całodobowo, siedem dni w tygodniu. Wykonana praca jest objęta roczną gwarancją.

Skorzystanie z usług doświadczonych specjalistów to lepsze rozwiązanie, niż próba samodzielnego osuszenia budynku. Fachowcy posiadają wiedzę oraz specjalistyczny sprzęt, co gwarantuje sukces.

Data dodania: 2023-08-18
Autor: Joanna Pietrzak
Źródło:
https://hydro-volt.pl/osuszanie-warszawa/Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Przedwczesny wytrysk ranking

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Feromarket

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.