Trust Bydgoszcz
Strona WWW: http://www.trust.bydgoszcz.pl
Adres Rumińskiego 6
Miejscowość Bydgoszcz
Kod pocztowy 85-030
Nazwa Firmy: Trust Bydgoszcz
Telefon 792 103 785


Opis


Postępowania rozwodowe są coraz częstsze - sprawy o rozwód należą do najczęściej spotykanych na wokandach sądowych, ale wcale nie oznacza to, że łatwiej jest przez nie przejść. Praktycznie dla każdego jest to trudne doświadczenie, nawet gdy ktoś szczerze pragnie się rozstać, np. ze względu na przemoc, jakiej dopuszcza się współmałżonek. Dlatego ważne jest, by zatrudnić dobrego adwokata. Poza tym rozstrzygnięcia w sprawie rozwodowej mogą dotyczyć też innych kwestii niż stricte ustanie małżeństwa w świetle prawa. To między innymi kwestia alimentów, podział opieki nad dziećmi i podział majątków.

Rozstrzygnięcia takie są bardzo ważne, mają istotny, a nawet kluczowy wpływ na życie stron, dlatego nie można ich zostawiać przypadkowi. Choć zatrudnienie adwokata do rozwodu, jak i do każdej innej sprawy, nie jest obowiązkowe, w praktyce mało kto decyduje się z tego zrezygnować, a wręcz wiele osób stara się znaleźć jak najlepszego specjalistę. Liczy się przede wszystkim doświadczenie oraz zaangażowanie, nie tylko wtedy, gdy na sali sądowej szykuje się prawdziwa batalia. Istotne jest, by adwokat prowadzący rozwód przedstawił wszystkie możliwe opcje i ich konsekwencje oraz podpowiedział, które rozwiązanie w danym przypadku będzie najlepsze - pozwoli uzyskać korzystne dla klienta rozstrzygnięcia, ale też sprawi, że rozwód przebiegnie szybko - a zwykle jest to pożądane. Chodzi tu między innymi o kwestię orzekania o winie.

Poza tym prezentujący się na stronie trust.bydgoszcz.pl adwokat z Bydgoszczy, prowadząc rozwód, może podpowiedzieć swym klientom, że możliwe jest uzyskanie alimentów od współmałżonka, wkrótce byłego, nie tylko na dzieci, ale też na nich. Taka opcja może być bardzo przydatna dla osób, które znajdują się w trudnej sytuacji albo są pokrzywdzone w wyniku m.in. zdrady - wówczas alimenty będą dla nich pewnego rodzaju rekompensatą. Takie sprawy nie są typowe, wiele osób nie wie o tego rodzaju możliwości, tymczasem uzyskanie alimentów na współmałżonka jest możliwe w licznych przypadkach.


Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz

Bydgoszcz


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz

Bydgoszcz


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Las i Ogród" Anna Dolatowska

Włocławek


Najedź, aby odkryć szczegóły.