Adwokat Arkadiusz Krzemiński
Strona WWW: https://adwokatboleslawiec.pl/
Adres Dolne Młyny 3
Miejscowość Bolesławiec
Kod pocztowy 59-700
Nazwa Firmy: Adwokat Arkadiusz Krzemiński
Telefon 668005179


Opis


Adwokaci współpracują zarówno z osobami prywatnymi, jak i podmiotami gospodarczymi. Zakres świadczonej pomocy jest zawsze ustalany indywidualnie i zależy od rodzaju prowadzonej sprawy. W niektórych przypadkach wystarczy jednorazowa konsultacja, a w innych z kolei konieczna może okazać się stała współpraca, wraz z reprezentowaniem klienta przed sądami i organami administracji państwowej. Rodzaj udzielanej pomocy jest zależny od specjalizacji adwokatów pracujących w wybranej kancelarii.

Mimo iż obecnie w internecie można znaleźć wiele informacji, interpretacji czy porad związanych z obowiązującymi przepisami, to w wielu przypadkach samodzielne działanie może być trudne i dosyć ryzykowne. Należy pamiętać, że nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania. Już samo przygotowanie błędnego pisma procesowego niesie ze sobą konsekwencje w postaci wydłużonego terminu rozprawy i konieczności złożenia kolejnego dokumentu wraz z wyjaśnieniem wcześniejszych braków czy błędnych danych. Skorzystanie z pomocy adwokata może skrócić cały proces sądowy, a także wpłynąć na wyrok. 

Kancelaria Adwokacka — Adwokat Arkadiusz Krzemiński to kancelaria prawna zlokalizowana w Bolesławcu, która zajmuje się udzielaniem porad i prowadzeniem spraw z zakresu prawa:

  • cywilnego (ochrona dóbr osobistych, zasiedzenie nieruchomości, naruszenie obowiązków umownych),
  • karnego i wykroczeń,
  • rodzinno-opiekuńczego (rozwody i separacje, alimenty, władza rodzicielska, ustalenie kontaktów z małoletnim, podział majątku).

Ponadto adwokaci pomagają osobom poszkodowanym w uzyskaniu odszkodowania i zadośćuczynienia. Na stronie zamieszczono szczegółowy zakres proponowanych usług wraz z obowiązującym cennikiem. Terminy konsultacji są ustalane telefonicznie lub e-mailowo.

Data dodania: 2023-11-27
Autor: Damian Majewski
Źródło:
https://adwokatboleslawiec.plDodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Hexssl

Wrocław


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Perfect Bust

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.