Adwokat Arkadiusz Krzemiński
Strona WWW: https://adwokatboleslawiec.pl/
Adres Dolne Młyny 3
Miejscowość Bolesławiec
Kod pocztowy 59-700
Nazwa Firmy: Adwokat Arkadiusz Krzemiński
Telefon 668005179


Opis


Rozpad małżeństwa to trudny okres dla obydwu stron. Sytuacja staje się jeszcze bardziej kłopotliwa, kiedy w związku są dzieci. Ważne zatem, żeby przejść przez ten etap możliwie najszybciej i jak najmniej boleśnie.

Często pary dążą za wszelką cenę do konfrontacji, a partnerzy zamierzają wygrać dla siebie jak najwięcej. Nierzadko bywa jednak też tak, że nadrzędnym celem jest dojście do porozumienia i sfinalizowanie sprawy w ramach ugody. W obydwu przypadkach korzystnie jest wynająć prawnika, który pomoże zabezpieczyć interesy swojego klienta. Adwokat rozwodowy w Bolesławcu przyjmuje w kancelarii Adwokat Arkadiusz Krzemiński. Jak powinien działać tego typu specjalista?

Empatia to cecha, którą powinien wyróżniać się mecenas. Jak zostało już wspomniane, bez względu na okoliczności, w jakich doszło do rozpadu związku, zawsze są to bardzo emocjonalne chwile zarówno dla męża, jak i żony. Z tego powodu prawnik musi umieć wczuć się w sytuację i prowadzić komunikację w sposób wyważony, taktowny, bez przekraczania pewnej granicy, by minimalizować ból towarzyszący w trakcie tego okresu. 

Postępowanie rozwodowe to przede wszystkim mediacja. I od tego należy zacząć prowadzenie sprawy. Mecenas powinien zawsze dążyć do tego, by osiągnąć porozumienie. Celem tego procesu jest przygotowanie ugody, która pozwoli ustalić warunki rozstania korzystne dla obydwu stron. Jest to szczególnie istotne, gdy w małżeństwie są dzieci. 

Bardzo często kompromis jest niemożliwy. Rozwód to trudny i bolesny okres, dlatego nierzadko pojawia się u partnerów chęć zemsty. Wtedy ważne jest, żeby móc liczyć na kompleksowe wsparcie adwokata, który opracuje:

  • listę żądań,
  • sposób dowodzenia o winie drugiej strony,
  • plan zabezpieczenia interesów materialnych swojego klienta.

Specjalista powinien reprezentować podopiecznego na każdym etapie toczącego się sporu (mediacja wstępna, postępowania sądowe). Prawnik podejmuje się pomocy zarówno w przypadku osoby, która czuje się skrzywdzona, jak i tej oskarżonej o doprowadzenie do rozpadu pożycia małżeńskiego.

 

Data dodania: 2023-11-21
Autor: Dorota Dudek
Źródło:
https://adwokatboleslawiec.pl/zakres-uslug/rozwody/Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Hexssl

Wrocław


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Perfect Bust

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.