Motyli Raj
Strona WWW: https://motyli-raj.pl/
Adres Łużycka 55
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 30-658
Nazwa Firmy: Motyli Raj
Telefon


Opis


Floryści to osoby, które tworzą dekoracje roślinne. Wykorzystują różnorodne kwiaty ozdobne, mają duże poczucie estetyki i wiedzę na temat poszczególnych gatunków. Potrafią również udekorować sale na przyjęcia, takie jak śluby, komunie lub chrzciny. 

Osoby, które chcą skorzystać z usług doświadczonych specjalistów, powinny zapoznać się z informacjami dostępnymi na stronie motyli-raj.pl. Swoje usługi oferuje tutaj kwiaciarnia w Krakowie. Floryści przygotowują kosze prezentowe. Są one doskonałym sposobem na wyrażenie uczuć i wywołanie uśmiechu na ustach najbliższych. Do każdego zestawu dołączona jest kartka, na której umieszczony zostaje odpowiedni tekst. Dostępna tu jest również oferta ślubna. Przyszli państwo młodzi znajdą bukiety, które mogą dostosować do charakteru uroczystości. Specjaliści zajmują się też dekoracją sal weselnych, kościołów i samochodów, a tworzone przez nich kompozycje przyciągają uwagę estetycznym wyglądem i korzystnie wpływają na wygląd danego wnętrza. Można tu zamówić różne bukiety, które są doskonałym pomysłem na prezent. Klienci często decydują się na gerbery, delikatne gipsówki, klasyczne czerwone róże, tęczowe tulipany i goździki.

W ofercie dostępne są także dekoracje balonowe. Specjaliści wykonują też kompozycje pogrzebowe, dzięki którym można wyrazić miłość i szacunek dla osób zmarłych. Wieńce z goździków, fiołków, stokrotek, róż i frezji są zdobione wstążkami, figurkami, mchem, liśćmi lub słomą.

Kwiaty odgrywają ważną rolę w życiu człowieka, towarzyszą ludziom zarówno podczas wesołych, jak i smutnych uroczystości. Dostępne są w różnych kolorach i kształtach, pięknie pachną, a także wyróżniają się estetycznym wyglądem. Mają również znaczenie symboliczne.

 


Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków

Wieliczka/Kraków


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

Tarnów


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Zielone Tarasy

Kraków


Najedź, aby odkryć szczegóły.