Kancelaria Wyoming LLC
Strona WWW: https://wyoming.com.pl
Adres Carey Avenue 2120
Miejscowość Cheyenne
Kod pocztowy 82-001
Nazwa Firmy: Kancelaria Wyoming LLC
Telefon +48 22 128 49 19


Opis


Przedsiębiorcy zmęczeni biurokracją coraz częściej decydują się na przeniesienie działalności do krajów mających mniej skomplikowane przepisy podatkowe niż Polska. Mogą to zrobić, nie opuszczając ojczyzny, a wszystko, czego potrzebują, to zaufana firma, która zajmie się formalnościami i poprowadzi księgowość. Chociaż USA to jeden kraj, poszczególne stany mają nieco inne prawo, w tym podatkowe, dlatego rozsądnie jest wybrać taki, w którym przepisy są najprostsze.

Stanem najbardziej przyjaznym biznesowi jest Wyoming, dlatego wielu przedsiębiorców decyduje się zarejestrować działalność właśnie tam. Zarówno w wyborze odpowiedniej spółki, jak i w jej rejestracji może pomóc kancelaria ze strony wyoming.com.pl, zatrudniająca doświadczony personel z bogatą wiedzą. Wszystkich formalności dokonuje się korespondencyjnie, a właściciel firmy nie musi posiadać wizy amerykańskiej ani mieszkać na terenie USA. Przeniesienie działalności do tego stanu pozwoli uniknąć biurokracji i skupić się na prowadzeniu biznesu.

Zanim przedsiębiorstwo rozpocznie działalność, musi spełnić określone warunki. To m.in. uzyskanie numeru EIN, odpowiednika polskiego NIP-u, nadawanego w Stanach wyłączne firmom. Kod ten jest wykorzystywany w księgowości i pozwala na rozliczenie PIT w USA. Można go uzyskać, składając formularz SS-4 do IRS, czyli amerykańskiego urzędu podatkowego.

Osoby decydujące się na współpracę z kancelarią nie muszą robić tego same, gdyż jej konsultanci zajmą się wyrobieniem numeru identyfikacji podatkowej. Można im również zlecić:

  • rejestrację i prowadzenie wirtualnego biura,
  • usługi w zakresie księgowania dochodów firmy,
  • rozliczenie podatku w ustalonym terminie.

Pracownicy kancelarii przygotowują dokumenty przedstawiające dochody za poprzedni rok, uwzględniając także rozmaite ulgi, a następnie składają deklaracje w imieniu swoich klientów. Jeśli trzeba, wypełniają też dodatkowe formularze. Ich usługi, dopasowane do indywidualnych potrzeb, są zgodne z przepisami stanowymi i federalnymi. Pragnąc dowiedzieć się więcej o przepisach podatkowych w USA, wystarczy odwiedzić stronę kancelarii.


Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

doradcapodatkowy-adwokaci-de.pl

Frankfurt


Najedź, aby odkryć szczegóły.

OpiekunkaRadzi.pl


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Sportpoint.pl


Najedź, aby odkryć szczegóły.