Karlik Elektrotechnik Sp. z.o.o.
Strona WWW: https://www.karlik.pl/pl/
Adres Wrzesińska 29
Miejscowość Nekla
Kod pocztowy 62-330
Nazwa Firmy: Karlik Elektrotechnik Sp. z.o.o.
Telefon 614373400


Opis


Do sterowania światłem potrzebne są wyłączniki światła, zwane również łącznikami. Ich wybór zależy od wielu czynników, które należy dokładnie przemyśleć jeszcze przed zakupem. Wysokiej jakości łączniki świecznikowe są dostępne w ofercie firmy działającej pod adresem karlik.pl.

Pierwszym kryterium, jakie należy wziąć pod uwagę, jest typ oświetlenia. Poszczególne rodzaje oświetlenia mogą wymagać odmiennych wyłączników. Standardowe modele są przeznaczone głównie dla oświetlenia wykorzystującego żarówki, z kolei na przykład dimmery stosowane są w instalacjach o regulowanej intensywności. Panele dotykowe spotyka się natomiast głównie w nowoczesnych systemach oświetleniowych. Kolejnym kryterium są oczekiwane funkcje, które wpływają na wygodę korzystania z oświetlenia oraz pozwalają poczynić pewne oszczędności. Do wyboru są takie opcje jak regulacja intensywności światła, zdalne sterowanie czy możliwość integracji z systemami inteligentnego domu. Planując montaż włączników należy również zwrócić uwagę na ich kompatybilność z posiadaną instalacją. Jest to szczególnie ważne w przypadku żarówek typu LED oraz modeli energooszczędnych. Poza tym trzeba zwrócić uwagę na kwestie estetyczne. Na rynku dostępne są różne wzory i kolory wyłączników, dzięki czemu można łatwo dopasować je do wystroju wnętrza. Podejmując decyzję warto również przeczytać opinie innych użytkowników na temat konkretnego modelu wyłącznika, aby dowiedzieć się, jak sprawdza się w praktyce. W ostateczności można również skorzystać z pomocy specjalisty, jakim jest elektryk. Pozwoli on upewnić się co do tego, że wybrany model jest zgodny z istniejącą instalacją elektryczną i spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa.

Wspomniany sprzedawca zapewnia szeroki wybór różnego rodzaju wyłączników. Do wyboru jest model jednobiegunowy, świecznikowy, zwierny oraz schodowy. Produkty są dostępne w wersji z ramką lub bez ramki. Sprzedawca zapewnia szeroką paletę kolorów. Jego asortyment charakteryzuje się solidnym wykonaniem, dzięki czemu działa bezawaryjnie przez wiele lat. Warto zapoznać się również z pozostałymi produktami w ofercie. Do wyboru są między innymi różnego rodzaju gniazda, regulatory oświetlenia, czujniki ruchu, sterowniki roletowe oraz ładowarki. Klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo ze strony pracowników sklepu.


Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Pszczew


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Słoneczny Brzeg Skorzęcin

Skorzęcin


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

Piła


Najedź, aby odkryć szczegóły.