Kancelaria Radcy Prawnego Janusz Behrendt
Strona WWW: https://jb-kancelaria.pl
Adres Fantazego 1b
Miejscowość Pruszcz Gdański
Kod pocztowy 83-000
Nazwa Firmy: Kancelaria Radcy Prawnego Janusz Behrendt
Telefon +48 504 640 045


Opis


Pruszcz Gdański jest lokalizacją kancelarii prawnych, w których pracują osoby specjalizujące się na przykład w sprawach rozwodowych. W przypadku różnic charakterów, które rodzą mnóstwo konfliktów i negatywnych emocji, rozwód wydaje się niekiedy jedynym słusznym rozwiązaniem. Kancelaria radców prawnych w Pruszczu Gdańskim jest tworzona przez osoby, które wnikliwie zapoznają się z każdym przypadkiem i podchodzą do swoich klientów w sposób indywidualny. Każda historia rodzinna jest inna, tak samo, jak przyczyny, które wpłynęły na chęć oficjalnego rozpadu małżeństwa.

Istnieje mnóstwo spraw, o których trzeba pamiętać, przygotowując się do sprawy rozwodowej. Klienci, przed którymi stoi wizja rozpadu rodziny, często nie mają siły myśleć o wszystkich formalnościach i rozmyślać o ewentualnych scenariuszach rozprawy. Strona internetowa jb-kancelaria.pl jest dobrym źródłem informacji na temat wszystkich spraw związanych z rozwodem. Radca prawny przeprowadzi Cię przez wszystkie elementy rozprawy, które dotyczą między innymi podziału majątku. Sprawa komplikuje się dodatkowo w momencie, jeśli małżeństwo posiadało potomstwo. Małżeństwo musi zostać rozwiązane w taki sposób, aby skutki rozwodu nie wpływały negatywnie na rozwój dzieci. Podczas sprawy rozwodowej weryfikowana jest nie tylko kwestia ewentualnej winy małżonków, lecz szczególnie ważne jest dobro dziecka. Radca prawny doradza klientom w kwestii:

  • władzy rodzicielskiej;
  • nowego miejsca pobytu dziecka;
  • alimentów oraz wszystkich szczegółów z tym związanych. Często ustalenie stawki alimentów rodzi wiele konfliktów pomiędzy ludźmi, którzy kiedyś się kochali. Rozwód jest dla wszystkich dość emocjonalnym przeżyciem, dlatego rola radcy prawnego w tym postępowaniu jest bardzo istotna.

Na stronie internetowej dostępne są również zakładki informujące o innych sprawach, które są prowadzone przez kancelarię. To nie tylko rozwody, ale również sprawy o odszkodowania oraz wiele innych usług, między innymi doradztwo podatkowe lub pomoc z zakresu prawa gospodarczego.

Data dodania: 2019-07-21
Autor: Piotr Sikora
Źródło:
https://jb-kancelaria.pl/Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Stomatolog Tomasz Dzwonkowski

Tczew


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Centrum Stomatologiczne Curodental

Gdańsk


Najedź, aby odkryć szczegóły.

LEGAL SALUTARIS Sp.zo.o

Gdańsk


Najedź, aby odkryć szczegóły.