S.G.B. AGENCJA REKLAMOWA S.C. Ewa Kowalczyk, Helena Picur
Strona WWW: https://sgb.com.pl/
Adres Janowicza 30C
Miejscowość Olsztyn
Kod pocztowy 10-693
Nazwa Firmy: S.G.B. AGENCJA REKLAMOWA S.C. Ewa Kowalczyk, Helena Picur
Telefon +48 89 533 82 35


Opis


Flota firmowych samochodów może być nie tylko udogodnieniem dla pracowników i narzędziem do efektywniejszych działań, ale także nośnikiem reklamowym. Wszystko za sprawą technik pozwalających na estetyczne oklejenie auta dowolną grafiką, dowolnymi napisami. W ten sposób samochód wspiera promocję marki i prezentuje się bardzo profesjonalnie niezależnie od branży.

Oklejanie samochodów w Olsztynie może zainteresować naprawdę różne gałęzie biznesu – między innymi gastronomię (szczególnie pizzerie i lokale sprzedające dania na wynos) czy hurtownie oraz przemysł. Zarówno mniejsze, jak i większe modele samochodów można okleić wytrzymałą, nowoczesną folią, co daje niezwykle estetyczny efekt. Auto przestaje być wyłącznie praktyczną maszyną, a zaczyna być obwoźną reklamą, która spełnia swoje zadanie zarówno w trasie, jak i na parkingu.

Ważne jednak, żeby oklejanie zlecić profesjonalnej firmie. W Olsztynie warto postawić na agencję reklamową, która przedstawia swoje usługi na stronie internetowej sgb.com.pl. Firma istnieje od 1998 roku i w początkowym okresie działalności skupiała się przede wszystkim na rozwijaniu oferty poligraficznej, później ewoluując w stronę jeszcze bardziej kompleksowych projektów. Dlatego tej samej firmie, której powierza się auto do oklejenia, można także zlecić przygotowanie reklamowych druków, banerów, kasetonów czy tablic. Szeroko zakrojone wsparcie gwarantuje osiągnięcie pożądanych efektów i spójność działań od początku do końca.

Dlaczego warto powierzyć tej firmie oklejanie pojazdu? Doświadczenie poligraficzne sprawia, że grafika zostaje przeniesiona z troską o najmniejsze detale, a specjaliści w tym zakresie dbają o zachowanie wszelkich technicznych i wizualnych niuansów. Nie ma również obaw, że samochód będzie oklejony folią niskiej jakości. Wręcz przeciwnie, optymalny dobór materiału przyczynia się do zachowania żywej kolorystyki i wieloletniej odporności na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Profesjonalnie oklejone auto świadczy o profesjonalnym i przemyślanym podejściu do promocji marki.

Data dodania: 2019-07-14
Autor: Marcin Brzeziński
Źródło:
https://sgb.com.pl/oklejanie-samochodow-witrynDodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

FunFutbol

Olsztyn


Najedź, aby odkryć szczegóły.

ACLARI DIAMONDS

Olsztyn


Najedź, aby odkryć szczegóły.

AUTOTECH Sp. z o.o.

Elbląg


Najedź, aby odkryć szczegóły.