Beauty-Art
Strona WWW: https://beautyart.pl/
Adres Zgoda 13
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00-012
Nazwa Firmy: Beauty-Art
Telefon 22 416 62 92


Opis


Dobrzy fryzjerzy cieszą się dużym zainteresowaniem. Każdy chce mieć przecież piękne, zadbane włosy oraz fryzurę. Chcąc zostać fryzjerem lub się dokształcać i poszerzać swoje umiejętności oraz wiedzę, należy uczęszczać na kursy. Każdy fryzjer powinien wiedzieć, jak obchodzić się z włosami oraz jak z nimi pracować, tak aby zawsze ładnie się układały i prezentowały. 

Kurs fryzjerski w Krakowie organizowany przez Szkołę Wizażu Beaty Małachowskiej Beauty Art to świetny sposób na to, aby podnieść swoje kwalifikacji i nauczyć się nowych rzeczy. Szkolenie prowadzone jest w systemie zaocznym i wieczorowym – zajęcia odbywają się co drugi weekend od godziny 15 do 21 i mają formę warsztatów. Uczestnicy mają zapewnione wszystkie niezbędne akcesoria oraz przyrządy do pracy. Osoby uczęszczające na kurs zobowiązane są do zaliczenia poszczególnych tematów zajęć teoretycznych i praktycznych w tym także i praktyk zawodowych. Zaliczenie odbywa się poprzez napisania pracy dyplomowej. Należy zdać także egzamin wewnętrzny. 

Podczas kursu realizowane są zajęcia teoretyczne, takie jak: cele fryzjerstwa, rozwój, higiena zawody. Prowadzone są też zajęcia praktyczne: podstawy strzyżenia, mycie oraz modelowanie, praca z klientem, strzyżenie, modelowanie, koloryzacja. Zakres zajęć oraz tematów przeprowadzanych podczas kursu pozwala na wykonywanie zawodu fryzjera. 

Aby zapisać się na kurs i dostać się do szkoły, należy złożyć ostatnie świadectwo szkolne, zdjęcie legitymacyjne oraz formularz umowy. 

Coraz więcej kobiet, ale także mężczyzn i dzieci korzysta z usług fryzjera. Koloryzacja, strzyżenie, modelowanie, upinanie fryzur, strzyżenie męskie to dziś standardowe usługi w każdym salonie. Kursy dają możliwość przyswojenia podstawowych i najważniejszych informacji dotyczących fryzjerstwa. Szkoła Beauty Art cieszy się bardzo dobrą opinią oraz renomą. Jest to miejsce, gdzie szkolenia odbywają się bardzo wysokim poziomie. Duży nacisk kładzie się nie tylko na teorię, ale też umiejętności praktyczne, dzięki czemu kursanci posiadają szeroką i rozbudowaną wiedzę. 

Data dodania: 2019-10-29
Autor: Dorota Dudek
Źródło:
Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Przedwczesny wytrysk ranking

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Feromarket

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.