Leon Travel - wynajem autokarów
Strona WWW: https://leontravel.pl/
Adres Wieruszowska 10
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-101
Nazwa Firmy: Leon Travel - wynajem autokarów
Telefon 600 370 318


Opis


Szykowanie się na wyjazd za granicę zarówno w celach prywatnych, jak i biznesowych może niekiedy okazać się wyzwaniem. Należy pamiętać nie tylko o zabraniu ze sobą wszystkich niezbędnych rzeczy i akcesoriów – trzeba też zadbać o pewny transport na lotnisko. Jeśli wyjazd przypada na okres wakacyjny lub świąteczny albo w innym okresie, w którym znalezienie pewnego transportu na lotnisko graniczy z niemożliwym, to planującym wyjazd wakacyjny poleca się zarezerwowanie usługi transportu od firmy, która oferują przewozy pasażerów na lotnisko. Na takie rozwiązanie można się zdecydować również w przypadku nieplanowanych wyjazdów służbowych. Usługi przewozowe polecane są też osobom, które doceniają wysoki komfort podróży.

 

Podróżujący z Poznania do Berlina mogą zdecydować się na usługi LeonTravel. Firma oferuje przewozy Poznań-Berlin na lotnisko Tegel. Kierowcy, pracujący w firmie przewozowej, odbierają pasażerów z wyznaczonych miejsc na terenie województwa wielkopolskiego i dowożą bezpośrednio na lotnisko w Berlinie. Podczas planowania optymalnej trasy kierowcy mają na uwadze zarówno warunki atmosferyczne, jak i różnego rodzaju losowe przypadki, które mogą się zdarzyć podczas podróży. Między innymi dlatego czas wyjazdu zawsze ustalany jest ze sporym zapasem, który często pozwala uniknąć poważnych opóźnień, spowodowanych dużym natężeniem ruchu na obranej trasie.

 

Dlaczego warto zdecydować się na usługi firmy przewozowej?

Busy profesjonalnej firmy przewozowej są prowadzone wyłącznie przez wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców, dla których trasy, prowadzące na berlińskie lotniska, nie mają żadnych tajemnic. Decydując się na przewozy z Poznania do Berlina na lotnisko, realizowane przez sprawdzoną firmę, można liczyć nie tylko na profesjonalne podejście do Klienta oraz konkurencyjne ceny, ale też na zachowanie bezpieczeństwa podczas podróży.

 

Przewozy na lotnisko realizowane są pojazdami marki MAN, Mercedes, Peugeot oraz Scania, które zostały wyposażone w takie udogodnienia, jak systemy bezpieczeństwa ABS, ASR i ESP, gniazdka 230 V/12 V, ogrzewanie postojowe czy toaletę. Usługę można rezerwować osobiście w biurze firmy lub telefonicznie.

Data dodania: 2019-12-21
Autor: Norbert Kowalczyk
Źródło:
https://leontravel.pl/bus-poznan-berlin-tegel.phpDodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Pszczew


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Słoneczny Brzeg Skorzęcin

Skorzęcin


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

Piła


Najedź, aby odkryć szczegóły.