Zielone Tarasy
Strona WWW: https://www.zielone-tarasy.eu/
Adres aleja Juliusza Słowackiego 64
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 30-004
Nazwa Firmy: Zielone Tarasy
Telefon 12 631 13 00


Opis


Ślub to bez wątpienia jedna z najważniejszych chwil w życiu każdej zakochanej pary. To wyjątkowe wydarzenie jest oficjalnym rozpoczęciem nowego etapu – czyli małżeństwa. Nic więc dziwnego, że przygotowania do ceremonii i przyjęcia zwykle trwają długie tygodnie. Przyszli nowożeńcy pragną bowiem, aby było to wydarzenie idealne w każdym calu. Chcą, aby był to dzień, którego nie zapomną do końca życia.

Jednym z niezwykle ważnych etapów przygotowań do ślubu jest znalezienie odpowiedniej sali weselnej. Taki obiekt przede wszystkim powinien spełniać wszelkie oczekiwania przyszłej Pary Młodej. Ponadto musi być odpowiednio dopasowany do liczby gości zaproszonych na przyjęcie. Na kameralne wesele doskonale sprawdzi się niewielka restauracja ulokowana w malowniczym miejscu. Dużą uroczystość warto zaś zorganizować w przestronnej, klimatycznej sali bankietowej.

Zielone Tarasy to idealna restauracja na wesele w Krakowie. Ten wyjątkowy lokal usytuowany jest w samym centrum miasta. Z okien można podziwiać przepiękne widoki na panoramę oraz na malownicze Beskidy. Przy dobrej widoczności można zauważyć także najwyższe pasmo górskie w Karpatach, czyli Tatry. Restauracja zapewnia możliwość organizacji przyjęcia weselnego w trzech różnych miejscach:

  • w przestronnej sali bankietowej,
  • w urokliwej oranżerii,
  • na tarasie widokowym.

Wybrane miejsce dekorowane jest zawsze w pełni zgodnie ze szczegółowymi wytycznymi i oczekiwaniami przyszłych nowożeńców.

Zespół wykwalifikowanych, doświadczonych pracowników dokłada wszelkich starań do tego, aby stoliki również prezentowały się bardzo elegancko, szykownie i estetycznie. Kompozycje dekoracyjne tworzy z żywych, przepięknych, starannie wyselekcjonowanych kwiatów oraz z innych ozdobnych elementów. Personel dba o to, aby aranżowanej przestrzeni nadać magiczny, romantyczny charakter.

Dania serwowane w trakcie przyjęcia weselnego są ustalane z przyszłą Parą Młodą na konsultacji. Wszystkie potrawy przygotowywane są przez profesjonalnych kucharzy z ekologicznych, wysokojakościowych składników. Specjaliści dbają zarówno o najwyższe walory smakowe przygotowywanych dań, jak i o ich estetyczny i atrakcyjny wygląd.

Data dodania: 2020-04-14
Autor: Joanna Pietrzak
Źródło:
https://www.zielone-tarasy.eu/oferta/weselaDodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków

Wieliczka/Kraków


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

Tarnów


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Adwokat Maciej Rodacki

Kraków


Najedź, aby odkryć szczegóły.