Plandex INC Sp. z o.o. Sp. kom.
Strona WWW: http://www.mieszkania-plandex.pl/
Adres Bukowska 3
Miejscowość Stęszew
Kod pocztowy 62-060
Nazwa Firmy: Plandex INC Sp. z o.o. Sp. kom.
Telefon +48 618 13 54 94


Opis


Dzięki nastawieniu na nowoczesne rozwiązania architektoniczne, atrakcyjny design oraz dogodną lokalizację, inwestycje od Plandex od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Nie inaczej jest w przypadku najnowszej realizacji - wrzesińskiego osiedla w rejonie ulic Strzykały i Szosa Witkowska.

Wspomniana marka to rzetelny, renomowany deweloper, który może pochwalić się Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej. Dzięki temu jego mieszkania na sprzedaż we Wrześni stanowią pewną lokatę kapitału. Warto również wspomnieć, że taki rodzaj transakcji jest maksymalnie bezpieczny za sprawą obowiązujących przepisów, odnoszących się również do rachunku powierniczego. Lokale mieszkalne w stanie deweloperskim to ponadto najkorzystniejsze rozwiązanie, dla osób, które pragną układu przestrzennego i lokalizacji optymalnie dopasowanych do potrzeb. Projekt inwestycyjny obejmuje miejsca parkingowe, siłownię, rowerownie, komórki lokatorskie i plac zabaw.

W skład oferty wchodzą mieszkania 2-pokojowe, 3-pokojowe, a także przystosowane do specjalnych potrzeb osób niepełnosprawnych, i z loggią. Ich ceny zaczynają się już od 122.000 zł brutto. Na uwagę zasługuje udane połączenie jakości i funkcjonalności. Deweloper w swojej działalności stawia na innowacyjne, a zarazem sprawdzone technologie, dużą wagę przykładając do najdrobniejszych detali. Przyszli mieszkańcy mogą liczyć także na dostęp do przemyślanych rozwiązań funkcyjnych pozwalających zarówno na wygenerowanie sporych oszczędności energii, jak również nadanie wnętrzom osobliwego charakteru.

To, co wyróżnia opisywaną inwestycję to lokalizacja. Osiedle położone jest w atrakcyjnej, cichej okolicy. Sama Września jest oddalona od Poznania od 50 km, lecz bliskość autostrady A2 sprawia, że na podróż do centrum stolicy Wielkopolski trzeba poświęcić nie więcej niż 20-30 minut. W bezpośrednim otoczeniu na inwestorów w każdym wieku czeka też wiele rejonów o walorach rekreacyjno-turystycznych, w tym Zalew Wrzesiński oraz duży kompleks leśny zarządzany przez nadleśnictwo Mierzejewo.

Data dodania: 2020-06-13
Autor: Artur Lis
Źródło:
Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Pszczew


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Słoneczny Brzeg Skorzęcin

Skorzęcin


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

Piła


Najedź, aby odkryć szczegóły.