Centrum Stomatologiczne Curodental
Strona WWW: https://curodental.com
Adres Okopowa 7
Miejscowość Gdańsk
Kod pocztowy 80-819
Nazwa Firmy: Centrum Stomatologiczne Curodental
Telefon 58 301 21 61


Opis


Systematyczne wizyty kontrolne u lekarza stomatologa to najlepszy sposób na zachowanie uzębienia w dobrym stanie. Niestety dla wielu osób spotkanie z dentystą jest bardzo stresujące, ze względu na ból towarzyszący leczeniu. Na szczęście w Trójmieście nie brak gabinetów, które oferują swoim pacjentom znieczulenie miejscowe i przyjazną atmosferę w trakcie wizyty. Jednym z nich jest centrum stomatologiczne Curodental z Gdańska., które odwiedza wielu klientów.

Ta nowoczesna klinika dentystyczna zatrudnia doświadczonych lekarzy, którzy wyróżniają się profesjonalizmem i przyjaznym podejściem do każdego pacjenta, bez względu na wiek. Na miejscu można skorzystać z bardzo szerokiego pakietu usług stomatologicznych, które pozwolą zachować piękny uśmiech na lata. Z gabinetu mogą korzystać także najmłodsi pacjenci, których przyjmuje kompetentny stomatolog dziecięcy. Lekarz wykonuje wypełnienia w zębach mlecznych, a także przeprowadza ekstrakcję czy lakierowanie. 

Z oferty gabinetu powinny skorzystać wszystkie osoby, którym potrzebny jest dentysta z Gdańska zajmujący się medycyną estetyczną. Jest to prężnie rozwijająca się dziedzina stomatologii, która pomoże każdemu pacjentowi w uzyskaniu pięknego uzębienia. Lekarze z kliniki zajmują się m.in. leczeniem tzw. uśmiechu dziąsłowego, czyli zbyt mocno wystających dziąseł. Jednym ze sposobów na tę przypadłość jest wykorzystanie odpowiednio dobranego aparatu ortodontycznego lub zabieg chirurgiczny.

Wspomniana klinika zajmuje się również profesjonalną implantologią z wykorzystaniem najnowszych technologi i materiałów. W przypadku ekstrakcji zęba stałego powstaje luka w uzębieniu, która może powodować przesunięcia w obrębie całej szczęki. Wykorzystanie tytanowego implantu pozwoli na nowo cieszyć się z pełnego uśmiechu. Dzięki wykorzystaniu tego materiału sztuczny ząb będzie dobrze służyć pacjentowi do końca życia. Dla osób dysponujących bardziej ograniczonym funduszem na leczenie dobrą opcją będzie montaż protezy, także oferowany w tym gdańskim gabinecie. 

Data dodania: 2020-07-05
Autor: Radosław Król
Źródło:
https://curodental.com/Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Stomatolog Tomasz Dzwonkowski

Tczew


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Kancelaria Radcy Prawnego Janusz Behrendt

Pruszcz Gdański


Najedź, aby odkryć szczegóły.

LEGAL SALUTARIS Sp.zo.o

Gdańsk


Najedź, aby odkryć szczegóły.