DuoDenti
Strona WWW: https://duodenti.pl/
Adres Mateckiego 4A
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-689
Nazwa Firmy: DuoDenti
Telefon 695 214 166


Opis


Ząb, który przez długi czas nie był czyszczony z osadu powstającego przy jedzeniu, może wymagać leczenia. Jeśli ubytek nie został szybko usunięty, mógł rozwinąć się w znacznie poważniejszy stan. Zapalenie miazgi zębowej może zostać usunięte przy pomocy nowoczesnych metod stomatologicznych. Klinika Duo Denti zapewnia leczenie kanałowe w Poznaniu. Polega ono na pozbyciu się chorobowej zmiany z komory i kanałów. Następnie, całość wypełnia się specjalistycznym materiałem, który zapobiega przedostawaniu się tam jedzenia oraz powietrza. Szczelne nałożenie preparatu jest tutaj kluczowe.

Przed podjęciem się leczenia, stomatolog dokładnie bada chory ząb dla sprawdzenia, czy np. sąsiednie nie mają czarnych punkcików alarmujących o ubytku. Wykonuje się również zdjęcia radiologiczne- pantomograficzne oraz punktowe. Szczelne wypełnienie kanału sealerem i gutaperką pozwoli zagwarantować sukces.

W gabinecie można sprawdzić stan zęba już wcześniej leczonego kanałowo. Jeśli okaże się, że występują tam jakieś zmiany patologiczne, lekarz stomatolog zapewni dokładne odczyszczenie kanału oraz jego ponowne zalakowanie. Przeciwwskazań do leczenia endodontycznego praktycznie nie ma, jednak zawsze należy opowiedzieć na pierwszej wizycie o jakichkolwiek przewlekłych chorobach. Pozwoli to na dopasowanie zabiegów do każdego pacjenta.

Na stronie internetowej klinki dentystycznej przeczytać można wiele ważnych informacji, które z pewnością pomogą zadecydować o wyborze odpowiedniego ośrodka stomatologicznego w Poznaniu. Witryna skupia dane dotyczące bezbolesnego leczenia zębów, jak i cennika. Znajdują się tam również zdjęcia wypełnień kompozytowych u poszczególnych pacjentów. Na niektórych fotografiach można zobaczyć efekty pracy dentysty, któremu udało się skutecznie zniwelować szary kolor kości wynikający z braku nerwu. Pytania dotyczące wolnych terminów można przesyłać poprzez formularz znajdujący się na stronie online. Osoby zainteresowane pomocą stomatologiczną opisywanego specjalisty mogą również odwiedzić gabinet na ulicy Mateckiego 4A/56.

Data dodania: 2020-10-07
Autor: Dorota Dudek
Źródło:
https://duodenti.pl/leczenie-kanalowe/Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Pszczew


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Słoneczny Brzeg Skorzęcin

Skorzęcin


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

Piła


Najedź, aby odkryć szczegóły.