F.H.U AKA Ewelina Brach
Strona WWW: http://www.deszczowka24.pl/
Adres Nowe Miasto 4
Miejscowość Sulików
Kod pocztowy 59-975
Nazwa Firmy: F.H.U AKA Ewelina Brach
Telefon +48 885 20 20 60


Opis


Strona internetowa deszczowka24.pl skupia bardzo rozbudowaną ofertę sprzedażową urządzeń, akcesoriów, produktów do realizacji systemów doprowadzania deszczówki. Firma skupia ekspertów w swojej dziedzinie, dzięki czemu są w stanie zapewnić profesjonalne usługi w dobrej cenie. Zbiorniki podziemne doskonale sprawdzają się zarówno w mniejszych gospodarstwach przydomowych, jak i tych znacznie większych. Zgromadzona woda będzie doskonałym rozwiązaniem w przypadku susz. Dzięki niej ograniczy się pobór z wodociągu. Wykorzystanie wody deszczowej będzie nie tylko ekologiczne, ale również przyniesie spore oszczędności finansowe.

Zbiornik na deszczówkę 9000l dedykowany jest klientom indywidualnym, którzy mogą zainstalować dużej wielkości pojemnik na swojej posesji. Zasobnik jest w stanie przechowywać naprawdę sporą ilość wody z opadów, dla późniejszego wykorzystania jej np. do prac w ogrodzie lub regularnego nawadniania trawników. Pobór deszczówki sprawdza się w domach lub gospodarstwach przydomowych, w celu spłukania toalety bądź mycia podłóg w oborach.

Pojemność 9 tys. litrów jest na tyle duża, że zbiornik musi być położony na obszernej działce. Warto jednak zaznaczyć, że cały system zostanie zamontowany pod ziemią. Jest to doskonałe rozwiązanie, gdyż nie psuje aranżacji ogrodu. Przestrzeń wokół budynku może zostać kreatywnie zaplanowana, bez obaw o widoczne pojemniki na wodę deszczową. Na zbiorniki o wielkości 9 tys. litrów obowiązuje aż 25-letnia gwarancja. Można być pewnym długiego czasu użytkowania, a w razie jakiejkolwiek awarii nie poniosą Państwo dodatkowych kosztów.

Firma dokłada wszelkich starań, aby w sklepie zawsze znajdowały się wszystkie akcesoria dla stworzenia całego układu doprowadzającego wodę do systemu w domu. W razie jakichkolwiek pytań zawsze można zatelefonować pod numer obsługi klienta. Pozwoli to na skonsultowanie wyboru najlepszego zbiornika. Strona internetowa skupia wiele ważnych informacji, zdjęcia poglądowe, jak i dane dotyczące kosztów pojemników na deszczówkę.


Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Hexssl

Wrocław


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Perfect Bust

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.