Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski
Strona WWW: http://www.ladecora.pl/
Adres Lutycka 64C
Miejscowość Piła
Kod pocztowy 64-920
Nazwa Firmy: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski
Telefon +48 604 678 334


Opis


Niektóre osoby aranżując własny ogród, sięgają po różne, nietypowe rozwiązania. Dają drugie życie starym, bezużytecznym, jak mogłoby się wydawać, przedmiotom. Należysz do osób, które nie lubią kombinować, nie mają czasu lub po prostu chęci nadawać nowego zastosowania skrzyniom, wiadrom, niepotrzebnej taczce? Może po prostu nie podobają Ci się ozdoby tworzone własnoręcznie? Być może wolisz dekoracje, które ktoś zaprojektował tylko i wyłącznie po to, aby stały się one elementem wystroju ogrodu? W takim razie odwiedź sklep La Decora. Dostępne w jego ofercie wyjątkowej jakości donice do ogrodu wykonane zostały z granitu. Można zatem śmiało stwierdzić, iż swojemu właścicielowi posłużą one przez wiele lat. Są one ciężkie, co przy obecnej niepewnej pogodzie, która od czasu do czasu serwuje nam silniejsze wiatry, jest niezwykle istotne. Donic z ziemią nie przewrócą mocniejsze podmuchy, ani też bawiące się w ogrodzie dzieci lub zwierzęta, np. psy. Są one dostępne w stonowanych odcieniach, a zatem w brązie, bieli i w czerni.

Jeżeli szukasz inspiracji do ogrodu, zapoznaj się z ofertą sklepu online, o którym mowa wyżej. W jego ofercie znajdziesz m.in. granitowe wysokie, a także przypominające kształtem łódkę donice, które zostały wyposażone w specjalny korek umożliwiający zastosowanie ich również w domu. W asortymencie nie zabrakło także osłonek w kształcie sześcianu.

Zastanawiasz się, gdzie w ogrodzie postawić sporych rozmiarów donice? Z pewnością będą się one elegancko prezentowały przed wejściem do domu. Można też ustawić je wzdłuż ścieżki. Będą one ładnie wyglądały, gdy ustawisz je w niewielkiej odległości od siebie. W tej sytuacji jednak postaw na donice w tym samym kolorze i kształcie, różniące się tylko i wyłącznie rozmiarem. Warto pokusić się o ustawienie ich na stopniach schodów prowadzących do domu bądź też w pobliżu pawilonu ogrodowego. Masz oczko wodne w ogrodzie? Duża donica w kształcie łódki doda mu uroku.

Pozostaje pytanie, jakie rośliny wsadzić do donic? Warto zdecydować się na takie, które wymagają przezimowania w pomieszczeniu.

Data dodania: 2018-11-14
Autor: Ignacy Król
Źródło:
Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Pszczew


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Słoneczny Brzeg Skorzęcin

Skorzęcin


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Dent Stomatologia Piotr Richter

Poznań


Najedź, aby odkryć szczegóły.