MASI dr Mariusz Domagalski
Strona WWW: https://masi.com.pl
Adres Wielka Odrzańska 30
Miejscowość Szczecin
Kod pocztowy 70-535
Nazwa Firmy: MASI dr Mariusz Domagalski
Telefon 534 224 229


Opis


Do niedawna metoda redukowania zmarszczek przy pomocy botoksu była zarezerwowana wyłącznie dla osób sławnych, na ogół pracujących w show biznesie, które choćby z tej racji musiały dbać o swój młodzieńczy wygląd. Dzisiaj zabiegi te są już na tyle tanie, że dostęp do nich może mieć każdy. Dlatego zabiegowi temu coraz częściej poddają się osoby w różnym wieku i choć częściej są to kobiety, klientami jest także wielu mężczyzn.

Metoda ta jest jedną z najbezpieczniejszych, gdyż mimo iż toksyna botulinowa potocznie zwana botoksem jest najsilniejszą ze wszystkich znanych toksyn, to ilość wprowadzana w głębokie warstwy skóry podczas zabiegu jest kilkaset razy mniejsza niż ta, która mogłaby wywołać jakiekolwiek efekty niepożądane. Jej celem jest rozluźnienie dokładnie tych mięśni, które tworzą zmarszczki. Dzięki temu, że toksyna ta jest wprowadzana głęboko w skórę długo pozostaje w miejscu iniekcji i nie dopuszcza do odbioru impulsów nerwowych przez skórę. Efektem jest o wiele młodszy wygląd, wrażenie wypoczętej twarzy  i jej łagodniejszy wyraz.

Przy pomocy tej metody można się pozbyć takich mankamentów urody jak:

  • „kurze łapki” wokół oczu,
  • „lwie zmarszczki” pomiędzy brwiami,
  •  „bruzdy marionetki” w dolnej części twarzy,
  • pionowe i poziome zmarszczki na czole,
  • opadające powieki i kąciki ust.

Gabinetem, który do redukcji zmarszczek stosuje botox w Szczecinie jest klinika medycyny estetycznej Masi. Zabieg ten zawsze wykonuje tu doświadczony lekarz, gdyż ważna jest nie tylko ilość podanej toksyny, ale także precyzja, z jaką ona jest wstrzykiwana w odpowiednie mięśnie, które odpowiadają za mimikę twarzy. Aby poprawić swój wygląd i poczuć się znowu świeżo i młodo, wystarczy wejść na stronę masi.com.pl i umówić się na wizytę. Nie należy się obawiać zabiegu, gdyż jest on zupełnie bezbolesny, a jeśli pacjent jest szczególnie wrażliwy na ból, stosuje się tu specjalny krem znieczulający wmasowany w okolice, które mają zostać poddane zabiegowi. Botoks wprowadza się przy użyciu jednorazowej strzykawki z cieniutką igiełką dlatego bardziej odporni na ból pacjenci decydują się na zabieg bez znieczulenia. O zasadach postępowania przed i po zabiegu, oraz przeciwwskazaniach do zabiegu pacjent jest informowany przez lekarza podczas pierwszej wizyty.


Dodaj Opinię


Użytkownik Nicole napisał:
Mam 35 lat i nigdy wcześniej nie myślałam o zabiegu w rodzaju operacji plastycznej, jednak zmarszczki wokół ust i pod oczami nie dają mi spokoju od dłuższego czasu. Ostatecznie zdecydowałam się na zabieg redukcji zmarszczek botoksem w MASI w Szczecinie. Jak się okazało nie było czego się bać. Sam zabieg był bezbolesny, a efekty widoczne już w kilka dni po. Gdyby mnie ktoś teraz spytał czy warto to odpowiedziałabym, że tak, warto!
Data: 2018-07-12 11:29:14
Ocena: 4
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Averto Sp. z o. o.

Szczecin


Najedź, aby odkryć szczegóły.

DEORO

Szczecin


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Averto Sp. z o. o.

Szczecin


Najedź, aby odkryć szczegóły.