READY2GO
Strona WWW: https://ready2go.com.pl/
Adres Kielecka 41A
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02--53
Nazwa Firmy: READY2GO
Telefon 508 259 888


Opis


Przyszli przedsiębiorcy mają do wyboru kilka różnych form prowadzenia działalności - zaczynając od jednoosobowej firmy, aż po spółki akcyjne, komandytowe czy z ograniczoną odpowiedzialnością. W szczególności ta druga forma jest coraz popularniejsza, głównie ze względu na spore możliwości działania zarówno w kraju, jak również na wielu rynkach zagranicznych. Nie można także nie wspomnieć o licznych korzyściach dotyczących choćby sposobu rozliczania uzyskiwanych przychodów.

Okazuje się jednak, że wielu właścicieli firm jest zniechęconych wszelkimi wymaganymi formalnościami, które muszą dopełnić, aby móc otworzyć spółkę. Na szczęście od jakiegoś czasu na rynku można spotkać się z licznymi ogłoszeniami typu "sprzedam spółkę z kompletem dokumentów" lub "otwórz spółkę w 1 dzień". Na czym to właściwie polega? Idealnym przykładem będzie tutaj znana kancelaria działająca pod nazwą READY2GO, która od lat specjalizuje się w sprzedaży gotowych spółek - akcyjnych, komandytowych, zoo, a także z VAT i VAT-EU. Wybór jest więc ogromny i każdy klient jest w stanie znaleźć dla siebie odpowiedni podmiot. W ofercie dostępne są również spółki z licencją na spedycję, przewóz osób fizycznych oraz transport międzynarodowy. Po przejęciu wybranego rodzaju działalności, nowy właściciel może tak naprawdę już kolejnego dnia rozpocząć prowadzenie firmy na własnych warunkach. 

Legalna i korzystna oferta 

Wszystkie spółki posiadają wymagane dokumenty i nadane numery, takie jak m.in. NIP, KRS czy REGON. Akt przejęcia wybranego podmiotu jest zawsze podpisywany w kancelarii notarialnej, a przedstawiciele firmy zajmują się dopełnieniem formalności w sądzie, aby nowy właściciel został wpisany do rejestru. Jeśli chodzi o koszty dotyczące współpracy i przejęcia spółki, to są one zależne od kilku czynników, w tym głównie od rodzaju podmiotu (najdroższe są oczywiście te, które posiadają międzynarodowe licencje).  Na firmowej stronie można zapoznać się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi rodzaju spółek wystawionych na sprzedaż oraz wymaganych kroków w celu podjęcia współpracy.


Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Przedwczesny wytrysk ranking

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Feromarket

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.